Agnieszka Kaczorowska i jej chłopak wzięli ślub


Agnieszka Kaczorowska wyszła za mąż! Popularna aktorka, tancerka i bizneswoman wzięła sekretny ślub z Maciejem Pelą. Kiedy i jak się poznali? Ile już są ze sobą? Gwiazda w końcu zdradziła wszystkie szczegóły na temat znajomości ze swoim świeżo upieczonym mężem!
Aktorka znana z roli Bożenki z „Klanu” i Maciej wzięli cichy ślub w dalekiej Toskanii. Tak jak pragnęli, wszystko odbyło się w towarzystwie wyłącznie ich najbliższych, z dala od mediów i fanów.
„Wspólnie zaczęliśmy najpiękniejszą podróż – pełną cudownych wyzwań, pięknych chwil i momentów radości… @agakaczor kocham Cię! ❤️ Dziękuje, że zgodziłaś się zostać moja żoną!” (pisownia oryg.) – napisał Pela na Instagramie.
Tancerka „Tańca z Gwiazdami” i jej świeżo upieczony mąż kilka dni przed ceremonią zaślubin udzielili swojego pierwszego wspólnego wywiadu. W rozmowie z redaktorem serwisu Plejada, Kaczorowska zweryfikowała wszystkie krążące od jakiegoś czasu informacje na temat ich związku. Dzięki temu, wiemy już m.in. kiedy dokładnie i w jakich okolicznościach się poznali. Okazuje się, że wszystko potoczyło się bardzo szybko!
– Zaczęliśmy być ze sobą pod koniec 2017 roku – wyznała Agnieszka. – W Sylwestra już byliśmy razem. Poznaliśmy się natomiast w czerwcu 2017 roku – doprecyzował Maciej.
Kaczorowska zdradziła też, że wcześniej nie znała się z Maciejem nawet z widzenia, ani tym bardziej nie wiedziała kim on jest. A co na jej temat słyszał jej przyszły mąż?
– Ja nie oglądałem „Klanu”. (śmiech) Nie no oczywiście wiedziałem, kim jest Aga, ale nie znałem jej osobiście – powiedział Pela.
Aktorka i tancerka potwierdziła, że z Maciejem poznali się w jej szkole tańca Danceworld by Agnieszka Kaczorowska. Co ciekawe, ich znajomość rozpoczęła się od relacji szefowa-pracownik.
– Poznaliśmy się na rozmowie o pracę w mojej szkole tańca. Maćka znalazła mi firma, która pomagała mi przy zatrudnianiu pracowników. Jak widać, Maciek dostał pracę. I to na pełen etat. (śmiech) Dopiero potem nasza znajomość się rozwijała i poznawaliśmy się coraz lepiej – powiedziała Kaczorowska.

źródło: gala.pl oraz pomponik.pl i instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Adze
Agnieszka Kaczorowska-Pela (ur. 16 lipca 1992 w Warszawie) – polska tancerka klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, Młodzieżowa Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich z 2010, aktorka i prezenterka telewizyjna.
Od szóstego roku życia trenuje taniec towarzyski, posiada najwyższą klasę taneczną „S” w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Jej partnerami tanecznymi byli Karol Gaweł i Jan Borecki. Od lutego 2007 do września 2009 tańczyła z Pawłem Milcarzem, z którym w 2009 zajęła pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski w stylu latynoamerykańskim w kategorii młodzieżowej[2]. Od listopada 2009 do lipca 2010 tańczyła z Pawłem Tekielą, z którym w 2010 zajęła pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii młodzieżowej[3], trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy[4][5] i pierwsze miejsce na Mistrzostwach Świata w stylu latynoamerykańskim[6][7]. W latach 2010–2011 jej partnerem był Kostantyn Samarskyy. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o ślubach
Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską przed urzędnikiem stanu cywilnego lub duchownym[1], w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia.
W niemal wszystkich społecznościach ślub jest pewnego rodzaju procedurą symboliczną, której celem jest złączenie pary młodej i nadanie jej oficjalnego statusu rodziny. Od wieków zawarcie związku małżeńskiego, uczczone ślubem i weselem było traktowane, obok narodzin dziecka i śmierci, nie tylko jako najważniejszy moment w życiu człowieka, ale również akt przyczyniający się do okazywania i utrzymywania więzi rodzinnych i społecznych. Do dnia dzisiejszego ślub jest traktowany jako szczególna ceremonia rytualna, skorelowana z systemem norm prawnych danego kraju oraz zwyczajami religijnymi. Obrzędy ślubne często mają charakter religijny, ale w większości kultur łączą się także z lokalnymi i kulturowymi tradycjami świeckimi. Akt zawarcia małżeństwa najczęściej jest podyktowany zwyczajami danej religii, ale już wesele na ogół ma charakter typowo świecki. Rytualny i symboliczny charakter ślubu podkreślają określone czynności (tzw. obrzędy), gesty, słowa, rekwizyty, których celem jest społeczne usankcjonowanie i zatwierdzenie ceremonii[7]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz