Agnieszka Hyży i jej partner: miłość kwitnie


Popielewicz Hyzy​Ostatnie dwa lata, które spędzili jako małżonkowie, Grzegorz Hyży (30 l.) i jego ukochana Agnieszka (32 l.) uważają za najszczęśliwsze w swoim życiu. Miłość dodaje im skrzydeł, nawet gdy piętrzą się problemy. Znajomy ujawnia, jak naprawdę wygląda ich związek.
Oboje są niezmiernie zapracowani. Popielewicz-Hyży jest jedną z najpopularniejszych prezenterek Polsatu i właścicielką portalu ślubnego. Jej mąż Grzegorz to jedna z najgorętszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na koncerty wokalisty przychodzi mnóstwo fanów, a jego piosenki podbijają listy przebojów.
Jednak nad rozwijanie własnych karier małżonkowie stawiają pielęgnowanie łączącego ich uczucia i dbanie o rodzinę. Ona ma córeczkę z poprzedniego związku, a on dwóch synów, którzy na co dzień mieszkają ze swoją matką – Mają Hyży (27 l.).
– Wiem, że on marzył o prawdziwym domu z obiadem na stole. Z przyjemnością gotuję, kiedy tylko mogę – wyznała niedawno w wywiadzie dla „Pani” Agnieszka. – Gdy są z nami dzieci, rytm dnia wyznaczają przedszkole, praca i wspólne aktywności. Cieszymy się, kiedy możemy podejmować gości, celebrować święta – powiedziała.
Jednak tworzenie patchworkowego domu jest niełatwym wyzwaniem.
– Zakochałem się w Agnieszce takiej, jaka jest, z jej bagażem doświadczeń, z jej macierzyństwem. Nie zastanawiałem, czy to będzie problematyczne dla związku – wyznał Grzegorz. – Nie wszystkie strony naszej rodzinnej układanki się sprawdzają, więc musimy być dwa razy silniejsi jako para – dodał, nawiązując do konfliktów z eksżoną.
Gdy cztery lata temu drogi Popielewicz i Hyżego przecięły się po raz pierwszy na festiwalu w Opolu, oboje byli na życiowych rozstajach. Jej związek z Mikołajem Witem, ojcem jej córeczki Marty (4 l.), chylił się ku końcowi. On był już po rozwodzie z Mają, matką jego pięcioletnich synów bliźniaków Wiktora i Aleksandra.
Choć Grzegorz – występujący na festiwalu – i Agnieszka – prowadząca – dzielili jeden kamper, w 2013 r. jeszcze nie zakochali się w sobie. Za to za rok, na festiwalu w Sopocie, nieoczekiwanie „zaiskrzyło”.
– Coś mnie w niej urzekło. Poprosiłem ją o numer telefonu i obiecałem, że wkrótce zadzwonię – zdradził piosenkarz.
Niestety, kontakt do Popielewicz nie zapisał się w pamięci jego smartfona. Z pomocą pospieszyła Hyżemu Joanna Koroniewska, zaprzyjaźniona z obojgiem.
– Udawałem, że chodzi o sprawy zawodowe. A Joasia przekazała mi ten numer „z pełną świadomością”. Uznała, że pasujemy do siebie – opowiedział muzyk.
Rodzące się uczucie zakochani starali się utrzymać w sekrecie. Szybko przekonali się, że to nie przelotna miłość, ale wyjątkowe pokrewieństwo dusz. Zaręczyli się na Kubie w lutym 2015 r., a pobrali w lipcu tego samego roku w Rzymie. Oboje uważają, że dawne błędy nauczyły ich, jak dbać o to, co najważniejsze.
– Z doświadczenia wiem, że para musi umieć wygospodarować czas tylko dla siebie – podkreśliła prezenterka.
Właśnie spełniła swoje wielkie marzenie i poleciała z mężem do Japonii. W Tokio spędzają bardzo romantyczne chwile.
Znajomi Agnieszki i Grzegorza są przekonani, że łączy ich wyjątkowe uczucie. – Idealnie się uzupełniają, wspierają i nie zazdroszczą sobie sukcesów- mówi „Na Żywo” dobrze poinformowana osoba.
Prezenterka ceni męża za jego zrównoważenie, siłę i optymizm. On z kolei podziwia jej ciepło i umiejętność budowania domowego ogniska. – To ona sprawiła, że dom stał się dla mnie oazą spokoju – powiedział muzyk.
Choć zakochanym zdarza się czasem pokłócić, godzą się szybko. – Jesteśmy typowo włoskim małżeństwem, bez cichych dni – stwierdziła Popielewicz-Hyży.
źródło: pomponik.pl
Biografia Agi
Agnieszka Hyży, z domu Popielewicz (ur. 19 marca 1985 w Mysłowicach) – polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna i była modelka.
Popielewicz urodziła się w Mysłowicach w 1985 roku jako jedyne dziecko Tomasza i Hanny Popielewiczów[1][2][3]. Wychowywała się w Katowicach, gdzie uczęszczała do liceum i rozpoczęła studia[4]. Później przeniosła się na Uniwersytet Warszawski, gdzie ukończyła socjologię[5].
Swoją karierę w mediach zaczęła w 2002 roku od zwycięstwa wraz ze swoją mamą w konkursie piękności Matka i córka, zorganizowanym przez firmę Oriflame, dzięki czemu Popielewicz była twarzą tej marki przez kolejny rok. Ponadto wraz z mamą otrzymały nagrodę specjalną od telewizji TVN, którą była podróż do Egiptu wraz z kamerami stacji. Materiał z podróży został wyemitowany w 500. wydaniu programu Rozmowy w toku Ewy Drzyzgi[6].
W kolejnych latach coraz częściej brała udział w castingach w Warszawie[6]. Dzięki pomocy Bogny Sworowskiej zaczęła współpracować z warszawskimi agencjami modelek[7]. W 2004 roku została zaproszona do udziału w programie Ciao Darwin, emitowanym na kanale TVN[7].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Grzegorza
Grzegorz Hyży (ur. 27 maja 1987 w Gnieźnie) – polski wokalista, finalista trzeciej edycji programu X Factor, założyciel i lider zespołu Grzegorz Hyży & Band.
Pochodzi ze skromnej, muzykalnej rodziny. Jego dziadek grał na akordeonie, wujek nauczył go gry na gitarze, a ciotka – na dudach. Ukończył I Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie. Przez 10 lat trenował capoeirę, otrzymał stopień instruktorski w tej dziedzinie[1].
Hyży rozpoczął swoją karierę muzyczną pod koniec sierpnia 2010 roku, kiedy to po jednym z koncertów jam session w Poznaniu wraz ze znajomymi założył zespół BrytFunky[2]. Grupa rozpadła się po roku współpracy[1], a wokalista został założycielem i liderem formacji Grzegorz Hyży & Band[3]. W jej skład weszli muzycy, grający na co dzień w takich grupach, jak Lans Vegas czy Whiskey River: gitarzysta Maciej Jałowski, klawiszowiec Kuba Wilczek, perkusista Damian Krawczyk i basista Grzegorz Nowak.
W 2013 roku Hyży wziął udział w przesłuchaniach do trzeciej edycji programu X Factor, na które udała się również jego żona, Maja. Małżeństwo wystąpiło indywidualnie przed jurorami (Tatianą Okupnik, Czesławem Mozilem i Kubą Wojewódzkim) i oboje przeszli do kolejnego etapu. Para dotarła do półfinału konkursu, z którego do finału zakwalifikował się tylko Grzegorz. Ostatecznie wokalista zajął drugie miejsce, przegrywając jedynie z Klaudią Gawor. W finale wystąpił w duecie z Rea Garveyem z zespołu Reamonn[4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz