Agnieszka Hyży i jej mąż: 2 rocznica ślubu


Popielewicz HyzyAgnieszka (32 l.) i Grzegorz (30 l.) są małżeństwem już dwa lata. Prezenterka postanowiła przypomnieć o tym fakcie na jednym z portali społecznościowych.
17 lipca 2015 roku Agnieszka Popielewicz stała się panią Hyży. Powiedziała sakramentalne „tak” w pięknym, romantycznym Rzymie. Uroczystość miała charakter osobisty i prywatny, jednak media były doskonale poinformowane o całym wydarzeniu.
Kilka dni przed drugą rocznicą ślubu Aga publikowała zdjęcia z najnowszej sesji dla firmy zajmującej się organizacją ślubów. Pozując w białej sukni, Hyży nieco się rozmarzyła i przypomniał jej się własny ślub, w trochę skromniejszej kreacji, niż ta sesyjna.
17 lipca dodała romantyczne zdjęcie ze ślubu, przypominając sobie i fanom ten szczęśliwy w jej życiu moment. Jednak dziennikarka napisała przy okazji wpisu coś, co fani odebrali jako obwieszczenie ciąży!
„17.07.2015…jedno z moich ukochanych wspomnień tego dnia. Jest tak samo pięknie …a nawet lepiej!2+1=3…Razem”.
Równanie matematyczne skojarzyło się obserwującym jej profil z układem rodziny: dwójka miałaby symbolizować ją i Grześka, a jedynka…wyczekiwane dzieciątko. Posypały się gratulacje, choć pojawiły się głosy, że może chodzić o lata spędzone razem.
Możliwe, że Agnieszka specjalnie zastosowała takie niedopowiedzenie. Jeżeli chciała wywołać dyskusję na temat tego, czy jest w ciąży, to jej się udało!

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Biografia Grzegorza
Grzegorz Hyży (ur. 27 maja 1987 w Gnieźnie) – polski wokalista, finalista trzeciej edycji programu X Factor, założyciel i lider zespołu Grzegorz Hyży & Band.
Pochodzi ze skromnej, muzykalnej rodziny. Jego dziadek grał na akordeonie, wujek nauczył go gry na gitarze, a ciotka – na dudach. Ukończył I Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie. Przez 10 lat trenował capoeirę, otrzymał stopień instruktorski w tej dziedzinie[1].
Hyży rozpoczął swoją karierę muzyczną pod koniec sierpnia 2010 roku, kiedy to po jednym z koncertów jam session w Poznaniu wraz ze znajomymi założył zespół BrytFunky[2]. Grupa rozpadła się po roku współpracy[1], a wokalista został założycielem i liderem formacji Grzegorz Hyży & Band[3]. W jej skład weszli muzycy, grający na co dzień w takich grupach, jak Lans Vegas czy Whiskey River: gitarzysta Maciej Jałowski, klawiszowiec Kuba Wilczek, perkusista Damian Krawczyk i basista Grzegorz Nowak.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Agnieszki
Agnieszka Hyży, z domu Popielewicz (ur. 19 marca 1985 w Mysłowicach) – polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna i była modelka.
Popielewicz urodziła się w Mysłowicach w 1985 roku jako jedyne dziecko Tomasza i Hanny Popielewiczów[1][2][3]. Wychowywała się w Katowicach, gdzie uczęszczała do liceum i rozpoczęła studia[4]. Później przeniosła się na Uniwersytet Warszawski, gdzie ukończyła socjologię[5].
W 2004 roku związała się z Marcinem Mroczkiem, którego poznała na planie programu Ciao Darwin[6]. Para rozstała się w 2008 roku[7]. 6 sierpnia 2011 w Białej Rawskiej wzięła ślub z Mikołajem Witem[8]. 1 lutego 2013 przyszła na świat ich córka Marta[9]. Małżeństwo prezenterki zakończyło się rozwodem w grudniu 2014[10][11]. 17 lipca 2015 w Rzymie zawarła związek małżeński z Grzegorzem Hyżym[12][13].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz