Agnieszka Fitkau-Perepeczko znalazła już nową miłość?


Agnieszka Fitkau-Perepeczko i partnerZaledwie kilka tygodni temu media obiegła informacja, że Agnieszka Fitkau-Perepeczko rozstała się ze swoim znacznie młodszym partnerem. 73-letnia gwiazda i Michał Olejnik byli bardzo zakochani i nie wstydzili się okazywać sobie uczuć. Niestety ich miłość nie przetrwała, a jedną z przyczyn rozpadu związku miała być właśnie dzieląca ich różnica wieku.
Uznała, że jednak potrzebny jest jej dojrzały mężczyzna. Że najbezpieczniej czułaby się przy kimś takim jak jej mąż. Powiedziała, że jeśli teraz z kimś nawiąże bliższą relację, to koniecznie musi to być osoba w wieku zbliżonym do jej samej. Ma dość znajomości z młodymi, niedojrzałymi mężczyznami – mówiła w „Fakcie” znajoma aktorki.
Najwyraźniej Agnieszka nie zrezygnowała jednak z randek z młodszymi mężczyznami. Na ostatniej imprezie pojawiła się bowiem w wieczorowej czarnej sukni, odsłaniającej ramiona i dekolt, a towarzyszył jej bardzo młody przystojniak. Para bawiła się wspólnie przez cały wieczór, śmiejąc się i flirtując. Co więcej, na zdjęciach widać, jak trzymają się za ręce i obejmują.
Czyżby aktorka zapomniała już o poprzednim partnerze i znalazła pocieszenie w ramionach kolejnego mężczyzny?
źródło: gwiazdy.wp.pl