Agnieszka Dygant i jej partner: ślubu nie będzie?


Agnieszka Dygant (44 l.) już raz była żoną i przekonała się, że obrączka nie gwarantuje trwałości związku. U boku Patricka Yoki (42 l.) jest szczęśliwa. A syn łączy ich bardziej niż ślub.

Ostatnio często zatrzymuje się przed witrynami salonów ze ślubnymi sukniami. Zagląda też do sklepów jubilerskich, by sprawdzić najmodniejsze wzory obrączek. Znajomi Dygant zaczęli podejrzewać, że postanowiła sformalizować swój związek z reżyserem Yoką, z którym ma syna Xaviera (7 l.).

Jak się okazuje, aktorka rzeczywiście szykuje się do wesela, tyle że nie swojego… Podczas niedawnego czatu z fanami wyznała, że za mąż wychodzi niebawem jej przyrodnia siostra – Natalia (27 l.). Jej narzeczony jest Francuzem. Agnieszka poznała go podczas letniej wycieczki do Francji, na którą siostry zabrały także swoją mamę.

Panie wypożyczyły samochód i zwiedzały Prowansję. Odwiedziły też ukochanego Natalii i poznały jego krewnych. Zostały przez nich serdecznie przyjęte, bo niebawem wszyscy będą rodziną.

– Aga zadeklarowała, że pomoże siostrze zorganizować polsko-francuskie wesele. Jest przejęta ślubem. Pragnie, by wszystko wypadło jak najlepiej – twierdzi osoba z otoczenia gwiazdy.

Aktorka doskonale rozumie emocje, jakie są teraz udziałem jej młodszej siostry. Sama wyszła za mąż, mając 25 lat, za kolegę ze studiów Marcina Władyniaka (42 l.). Poznali się na pierwszym roku łódzkiej filmówki. W późniejszych wywiadach opowiadała, że urzekło ją we Władyniaku to, że jako jedyny z jej kolegów po fachu nie był w sobie zakochany.

– Przy takim facecie trudno nie być szczęśliwą, to po prostu ideał – twierdziła wówczas. Razem z mężem przyjechała do Warszawy, by spełnić marzenia o karierze. W 1998 r. młodzi małżonkowie zagrali w filmie „Farba”. To Marcin dostał istotniejszą rolę, ale niebawem los się odwrócił.

Dygant obsadzono w serialach „Na dobre i na złe” i w „Fali zbrodni”. Jej nazwisko stawało się coraz bardziej znane. Władyniak wystąpił w serialu „Na Wspólnej”, ale potem nikt nie proponował mu już nowych ról. Rozpoczął więc studia operatorskie.

– Jej sukces zniszczył ich miłość – mówi znajoma pary. – Mieli dla siebie mało czasu, przestali się rozumieć i walczyć o gasnące uczucie – kwituje źródło.

W 2006 r. Agnieszka rozwiodła się w mężem. Coraz częściej widywano ją w towarzystwie reżysera „Fali zbrodni” Patricka Yoki. On również napisał scenariusze wielu odcinków serialu „Niania”, który uczynił z Dygant gwiazdę. Aktorka utrzymywała jednak, że nic nie łączy ją z Patrickiem. Mając w pamięci rozpad pierwszego związku, wolała nie chwalić się swoim szczęściem przed światem. W 2010 r. urodził się syn pary – Xavier – a aktorka na dwa lata zrezygnowała z pracy.

– Sypiam z reżyserem! Nie wiem jak wy, koleżanki… – zażartowała na konferencji ramówkowej TVN.

Jej partner zdał wówczas egzamin z bycia troskliwym ojcem i cierpliwym partnerem. U boku Agnieszki nauczył się odpowiedzialności i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi, które, jak sam przyznał, kiedyś bezmyślnie trwonił.

– Aga i Patrick tworzą wspierającą się parę. Oboje odnoszą sukcesy, więc nie mają powodów, by sobie czegoś zazdrościć – wyjawia ich znajoma. Na ekrany kin właśnie trafił film „Listy do M. 3”, w którym gra Dygant. Jej ukochany reżyseruje „Rodzinkę. pl”. Wszystko układa się znakomicie. Mimo to aktorka nie zamierza poślubić partnera.

Choć mogła, nie zrobiła tego podczas niedawnej podróży do USA. – Jakoś nie ciągnie mnie do żeniaczki. Zresztą ja bez ślubu czuję się bardziej sexy! – stwierdza przekornie.
źródło: pomponik.pl

Biografia Agi

Agnieszka Urszula Dygant (ur. 27 marca 1973 w Piasecznie) – polska aktorka, znana z ról w serialach telewizyjnych, takich jak: Na dobre i na złe, Fala zbrodni, Niania oraz Prawo Agaty. Dwukrotna laureatka Telekamery dla najlepszej aktorki.

Występowała w punkowej grupie Dekolt. 23 listopada 1997 zadebiutowała w teatrze. W 1998 roku otrzymała nagrodę wojewody łódzkiego za rolę Julii w przedstawieniu Letnicy na XVI Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi oraz zdobyła II Nagrodę na XIX Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, wykonując wraz z zespołem Macieja Pawłowskiego piosenkę Agnieszki Osieckiej „Sing-Sing”.

W 2000 zagrała w nagrodzonym Fryderykiem teledysku zespołu Myslovitz „Dla ciebie”. W 2007 została drugą polską gwiazdą, która reklamowała produkty marki Garnier firmy L’Oréal.

Aktorka zdobyła dziewięć nominacji do Telekamer w kategorii Aktorka, dwukrotnie zwyciężając (2006[1], 2008[2]) i czterokrotnie zajmując 2. miejsce (2005[3], 2007[4], 2009[5], 2015[6])[7].

W 2007 otrzymała Gwiazdę Uśmiechu na VIII Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku oraz dwie Złote Podkowy na Cieszyńskim Festiwalu „Wakacyjne Kadry” za Najlepszą rolę kobiecą w serialu komediowym (Niania) i Najlepszą rolę kobiecą w serialu sensacyjnym (Fala zbrodni).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Kilka słów z Wikipedii o Patricku

Patrick Yoka (ur. 1975) – polski reżyser, scenarzysta oraz scenarzysta adaptacyjny.
Związany z aktorką Agnieszką Dygant, odtwórczynią tytułowej roli w serialu Niania i „Prawo Agaty”. Mają syna Xawerego (ur. 2010).
W 1994 ukończył Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu.

Reżyseria
Hela w opałach – odc. 12-15, 23-30, 33, 36-37, 40-41
Świat według Kiepskich – od odc. 283
Kim Ki Dok
Droga Krzyżowa (serial dokumentalny) – odc. Haniebny wyrok, Grób w skale
Naznaczony
Rodzinka.pl
Prawo Agaty – odc. 11-15
Powiedz tak!

Kilka słów z Wikipedii o serialu Niania

Niania – polski serial komediowy w reżyserii Jerzego Bogajewicza, emitowany na antenie telewizji TVN od 10 września 2005 do 24 października 2009. Zdobywca Telekamery 2007 i 2008 z rekordową ilością głosów, w kategorii serial komediowy.

Serial został realizowany na licencji emitowanego w latach 90. XX wieku sitcomu The Nanny amerykańskiej sieci telewizyjnej CBS, emitowanego w Polsce pod tytułem Pomoc domowa (na antenie telewizji Polsat, TV Puls i TVN Siedem). Fabuła, intrygi oraz dialogi w polskiej wersji serialu są kopią serialu amerykańskiego – poza miejscem akcji (Warszawa) oraz polskimi imionami i nazwiskami bohaterów. Polscy realizatorzy zaangażowali do roli niani polską aktorkę Agnieszkę Dygant, o urodzie podobnej do jej amerykańskiego pierwowzoru, Fran Drescher. Widownia serialu sięgała ponad 4 mln widzów.

Zdjęcia do serialu były realizowane od 22 lipca 2005 do 25 lutego 2009. W polskiej wersji niektóre odcinki są pomijane (głównie z pierwszych serii) i tak zamiast 147 odcinków (oryginał) w Polsce było ich 134. W Polsce zaręczyny odbyły się już w 105 odcinku. W Polsce serie mają po 15 odcinków (z wyjątkiem serii 8, która ma 14 odcinków). W Polsce zrealizowano 134 odcinki oryginału.

W październiku 2008 Fran Drescher, odtwórczyni roli zwariowanej niani Fran Fine w oryginalnej wersji serialu, odwiedziła Polskę, a także spotkała się z ekipą Niani w związku z setnym odcinkiem serialu, w którym pojawia się na końcu (seria VII, odc. 10 pt. Miłość aż po Hel wyemitowanym 15 listopada 2008). Była zachwycona dekoracjami, doborem obsady oraz tym, jak bardzo polska wersja jest zbliżona do amerykańskiego oryginału sitcomu. Serial zyskał także uznanie producenta oryginału – Sony Columbia Pictures Television International. Polska adaptacja sitcomu została uznana przez nich za wersję najbardziej zbliżoną do wersji amerykańskiej spośród wszystkich udzielonych licencji.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 88 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *