Agata Załęcka i jej chłopak zaręczyli się


Aktorka Agata Załęcka (35 l.) i jej chłopak Jakub Kwiatkowski (40 l.) zaręczyli się na greckiej wyspie Rodos. Teraz czas na ślub! Celebrytka i rzecznik PZPN są parą od 2017 roku. Poznali się w podobnych okolicznościach, co Cezary Pazura i jego Edytka.

„Jechaliśmy razem pociągiem z Poznania do Warszawy. Akurat czytałam książkę 'Dekalog Nawałki’ o piłkarskiej reprezentacji Polski. Widząc to, Kuba powiedział do mnie kilka słów i tak to się zaczęło” – opowiadała w „Twoim Imperium” Załęcka.

Mężczyzna od razu ją zauroczył, a między nimi nieźle zaiskrzyło.

„Kuba zauroczył mnie męskością, mądrością życiową i empatią. Jest wyjątkowym mężczyzną, takim niepolskim. Urzeka mnie jego cierpliwość i dobroć. Poza tym wiele nas łączy. Oboje kochamy podróże, spontaniczność, owoce morza i dobrą muzykę rockową” – zachwala ukochanego Agata.

Wygląda na to, że pociągowe zauroczenie przerodziło się w coś naprawdę poważnego.

Rzecznik PZPN postanowił się bowiem oświadczyć swojej wybrance. Zrobił to podczas wakacji w Grecji.

Załęcka nie omieszkała się tym pochwalić na swoim Instagramie.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Agacie

Agata Załęcka (ur. 7 sierpnia 1982 w Warszawie) – polska aktorka i artystka kabaretowa. W 2008 roku ukończyła Warszawską Szkołę Filmową, zdała państwowy egzamin eksternistyczny z dyplomem „Aktor dramatu”.

W latach 1999–2003 współpracowała z Teatrem Buffo w Warszawie, gdzie jako nastolatka występowała pod okiem Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosy w musicalu Metro. W 2003 roku wystąpiła w Teatrze Muzycznym „Roma”. W 2011 roku dołączyła do Kabaretu Moralnego Niepokoju, z którym występowała do kwietnia 2012 roku[1]. W czerwcu 2012 roku pojawiła się na okładce magazynu dla panów „Playboy”[2]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o zaręczynach

Zaręczyny, dawniej także zrękowiny (łac. sponsalia) – uroczysta umowa zawarta między dwiema osobami, na mocy której przyrzekają sobie wzajemnie zawarcie małżeństwa, stając się narzeczonymi; występująca w różnych kulturach, religiach i systemach prawnych. W niektórych okresach historycznych i społecznościach funkcjonowały zaręczyny jednostronne, podczas których przyrzeczenie składała jedna osoba[1]. Zaręczyny są w pewnych kulturach połączone z ofiarowaniem kobiecie przez mężczyznę pierścionka zaręczynowego, który w niektórych religiach powinien zostać wcześniej pobłogosławiony przez kapłana lub rodziców[2]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 86 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *