Agata Załęcka i Jakub Kwiatkowski są razem


Agata Załęcka (35 l.) odnalazła szczęście w miłości. Nowego ukochanego poznała podczas podróży pociągiem. Kim jest wybranek?

Mając za sobą nieudany związek, Załęcka potrzebowała oddechu po nim. Gwiazda serialu „Miasto skarbów” wybrała się na dłuższą wyprawę do Australii.

– Wydawało mi się wówczas, że szczęście u boku mężczyzny nie jest mi pisane. Bo przyzwyczajenie do człowieka to jedno, a życie własnym życiem to drugie. W związku nie można iść na zbyt duże kompromisy – wyznała „Twojemu Imperium” tuż po powrocie.

Jednak minęło kilka miesięcy i… wszystko się zmieniło. Aktorka jest w szczęśliwym związku z Jakubem Kwiatkowskim, rzecznikiem Polskiego Związku Piłki Nożnej, którego poznała… w podróży!

– Jechaliśmy razem pociągiem z Poznania do Warszawy – wyznała tygodnikowi aktorka. – Akurat czytałam książkę „Dekalog Nawałki” o piłkarskiej reprezentacji Polski. Widząc to, Kuba powiedział do mnie kilka słów i tak to się zaczęło.

Miłość nie spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Oboje musieli przekonać się do siebie i zaufać sobie.

– Kuba zauroczył mnie męskością, mądrością życiową i empatią – wylicza Agata. – Jest wyjątkowym mężczyzną, takim niepolskim. Urzeka mnie jego cierpliwość i dobroć. Poza tym wiele nas łączy. Oboje kochamy podróże, spontaniczność, owoce morza i dobrą muzykę rockową.

Pasują do siebie?


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Biografia Agaty

Agata Załęcka (ur. 7 sierpnia 1982 w Warszawie) – polska aktorka i artystka kabaretowa.

W 2008 roku ukończyła Warszawską Szkołę Filmową, zdała państwowy egzamin eksternistyczny z dyplomem „Aktor dramatu”.

W latach 1999–2003 współpracowała z Teatrem Buffo w Warszawie, gdzie jako nastolatka występowała pod okiem Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosy w musicalu Metro. W 2003 roku wystąpiła w Teatrze Muzycznym „Roma”. W 2011 roku dołączyła do Kabaretu Moralnego Niepokoju, z którym występowała do kwietnia 2012 roku[1].

W czerwcu 2012 roku pojawiła się na okładce magazynu dla panów „Playboy”[2].

Ostatnie jej seriale
2014: Baron24 jako klientka na stacji (odc. 9)
2015–2017: Na sygnale jako Renata Nowakowska
2017: Ojciec Mateusz jako Marzena (odc. 215)
2017: Na Wspólnej jako Marcelina Gwiazda
2017: Miasto skarbów jako Kamila
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Kilka słów z Wikipedii o PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej (oficjalny skrót PZPN) – ogólnokrajowe stowarzyszenie piłkarskie, posiadające osobowość prawną, działające na terenie Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie statutu, będące jedynym prawnym reprezentantem polskiej piłki nożnej (także halowej, plażowej zarówno mężczyzn jak i kobiet we wszystkich kategoriach wiekowych) w kraju i zagranicą. Od 1923 członek FIFA[4] (przyjęcie na pierwszym powojennym kongresie w Genewie), a od 2 marca 1955 UEFA[5] (przyjęcie na kongresie w Brnie). Wybory Prezesa w 2016: Do wyborów o fotel prezesa PZPN zgłosiło się dwóch kandydatów: obecny prezes Zbigniew Boniek oraz były właściciel Polonii Warszawa Józef Wojciechowski [23] . Zjazd delegatów odbył się 28 października. Zbigniew Boniek zwyciężył w I turze zdobywając 99 głosów, Józef Wojciechowski otrzymał 16 głosów[24].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 357 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 6)

Jeden komentarz do “Agata Załęcka i Jakub Kwiatkowski są razem”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *