Agata Młynarska i Przemysław Schmidt zaręczeni


mlynarska-schmidtPo świątecznej przerwie 48-letnia dziennikarka wróciła do pracy w świetnej formie. Wygląda przepięknie, jest delikatnie opalona i tryska energią.

Jak się okazuje, ma powody do zadowolenia. Podczas pobytu na Wyspach Kanaryjskich w jej życiu nastąpiły wielkie zmiany.

„Ukochany Agaty, Przemysław Schmidt (51 l.), wręczył jej pierścionek zaręczynowy i usłyszał 'tak'” – twierdzi znajoma Młynarskiej w rozmowie z „Na Żywo”.

„Przemek chciał, by Agata, na co dzień bardzo zapracowana, wreszcie wypoczęła. Sam załatwił cały wyjazd, kupił bilety lotnicze, zarezerwował hotele. Kierunek wyjazdu do ostatniej chwili trzymał przed ukochaną w tajemnicy. Poprosił, by Agata spakowała letnie sukienki, stroje kąpielowe i plażowe klapki” – opowiada znajoma pary.

W zaręczynowej, beztroskiej podróży dziennikarka i jej partner byli ponad dwa tygodnie. Jak mówią osoby z otoczenia Młynarskiej, wakacje z Przemysławem jeszcze bardziej utwierdziły ją w przekonaniu, że naprawdę znalazła mężczyznę swojego życia, tym bardziej że dotąd nikt tak bardzo o nią nie dbał – ani żaden z mężów, ani partnerów życiowych.

Po powrocie do Polski zakochani rzucili się w wir pracy zawodowej i dyskretnych przygotowań do ślubu. Ich przyjaciele twierdzą, że kameralna ceremonia odbędzie się na Wielkanoc. Agata zarzekała się co prawda, że już nigdy więcej nie wyjdzie za mąż, ale poznanie Przemka całkowicie przewartościowało jej świat.

„Mówi się, że przy odpowiednim mężczyźnie kobieta rozkwita i to właśnie spotkało Agatę” – twierdzi jej znajoma. „U boku Przemka jest szczęśliwa, jak nigdy dotąd. Miłość może zdarzyć się w każdym wieku. Naprawdę warto na nią czekać” – kwituje.

Schmidt dla Agaty 18 listopada rozwiódł się z mieszkającą na stałe w Londynie żoną.
źródło: pomponik.pl
Tagi: zaręczyny, zaręczona

(Odwiedzono: 4 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *