Agata Buzek i Jacek Braciak są razem?


Agata Buzek i Jacek Braciak mają romans? Aktorzy zostali przyłapani przez paparazzich na namiętnych pocałunkach. Spotkali się w Warszawie na ulicy Francuskiej i nie szczędzili sobie czułości. Czy to oznacza, że mamy nową parę w show-biznesie?

Buzek i Braciak są razem? Wszystko na to wskazuje. Para została przyłapana przez paparazzich podczas randki na warszawskiej Saskiej Kępie, kiedy to szczędziła sobie czułości. Super Express opublikował zdjęcia, na których widać, jak Agata i Jacek całują się przed jedną z kawiarni. Jak donosi tabloid, para ma już dość ukrywania swoich bliskich relacji, które trzymała w tajemnicy od kilku miesięcy. Dwoje aktorów poznało się na planie filmu „Córka trenera”, który miał premierę w tym roku. Nic nie wskazywało na to, że połączy ich większe uczucie. Patrząc jednak na zdjęcia zrobione przez fotoreporterów, zamieszczone w dzisiejszym wydaniu tabloidu, nie da się nie zauważyć, że Buzek i Braciak darzą się dużą sympatią, a kiedy są obok siebie, uśmiech nie schodzi im z twarzy.

Agata i Jacek mają za sobą burzliwe życie uczuciowe. Aktorka przez 12 lat była żoną teologa, Adama Mazana. W maju 2018 roku pojawiły się plotki o ich rozwodzie, które jednak Buzek zdementowała stwierdzeniem:

„Nic takiego się nie dzieje. Między mną a mężem jest wszystko OK. Te informacje są wyssane z palca” – mówiła Faktowi.

Jacek w 2002 roku był natomiast w separacji z Iloną Braciak, producentką filmową, z którą ma dwie córki: Zofię i Jadwigę. Poznał wtedy Maję Hirsch, w której zakochał się bez pamięci i z którą ma córkę Marię. Para rozstała się jednak w kwietniu 2015 roku, a od tamtej pory Braciaka łączono z Martą Ścisłowicz i Renatą Dancewicz.

Czy Agata i Jacek odnaleźli w sobie swoje „drugie połówki”? Czy potwierdzą, że są razem? To zapewne wkrótce się okaże.

Pasują do siebie?


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Agacie

Agata Bronisława Buzek (ur. 20 września 1976 w Pyskowicach) – polska aktorka i modelka, laureatka Orła za pierwszoplanową rolę w filmie Rewers. Córka byłego premiera Jerzego Buzka i Ludgardy Buzek.

W dzieciństwie uczęszczała do Społecznego Ogniska Baletowego w Gliwicach[1] i występowała w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Później uczyła się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Walerego Wróblewskiego w Gliwicach i jednocześnie w szkole aktorskiej w Katowicach. W 1999 ukończyła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie.

Za rolę główną w filmie Rewers została wyróżniona nagrodą dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni oraz Nagrodą Publiczności im. Zbyszka Cybulskiego. W 2010 roku otrzymała nagrodę za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą Orły 2010. W marcu tego samego roku dostała nominację do nagrody Viva! Najpiękniejsi w kategorii Najpiękniejsza Polka[2], a w maju nominację do nagrody Wiktory w kategorii Najpopularniejszy Aktor Telewizyjny 2009[3]. W 2010 roku zajęła 61. miejsce w rankingu Forbes stu najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu[4]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Jacku

Jacek Braciak (ur. 12 maja 1968 w Drezdenku) – polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, absolwent Warszawskiej Akademii Teatralnej, występuje na deskach Teatru Powszechnego w Warszawie.

Wychował się we wsi Rzekcin, w ówczesnym województwie zielonogórskim (od 1975 roku województwie gorzowskim). W 1987 ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Strzelcach Krajeńskich, a w 1991 Państwową Wyższą Szkołę Teatralną Warszawską Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od 1991 jest aktorem Teatru Powszechnego w Warszawie. Ma trzy córki: Jadwigę, Zofię i Marię. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 93 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *