Adamczyk kupi Weronice Rosati teatr?


adamczyk-rosatiFilmowy papież jest niezwykle zapracowanym aktorem, współwłaścicielem modnej warszawskiej restauracji „Stary Dom”, a niedługo rozkręca kolejny biznes!
„Piotrek pozazdrościł Tomaszowi Karolakowi, właścicielowi Teatru Imka i też chce mieć własny teatr. Ale nie otworzy go w Warszawie, tylko w Gdańsku” – zdradza „Na Żywo” osoba z jego otoczenia.
Jak dowiedział się tygodnik, władze Gdańska zaproponowały aktorowi jedną z opuszczonych hal niedaleko portu, by mógł przekształcić ją w teatr. Włodarze miasta chcą, by Adamczyk swoim nazwiskiem wsparł wizerunek Gdańska.
Propozycję aktor otrzymał już kilka miesięcy temu, ale dopiero ostatnio postanowił ją rozpatrzyć. Niemały wpływ miała na to jego ukochana, Weronika Rosati.
„Piotr dowiedział się, że Weronika po cichu marzy o zaistnieniu na scenie, postanowił więc ją dla niej stworzyć” – twierdzi jego znajomy.
Podobno Adamczyk bardzo docenia to, że Rosati w przeciwieństwie do jego byłej żony, nie jest taka pazerna! Dziewczyna nie liczy na pomoc w zrobieniu kariery, bo sama radzi sobie całkiem nieźle.
„Weronika o nic nie prosi. Właśnie dlatego chciałby rzucić ukochanej świat do stóp” – wyjawia informator gazety.
źródło: pomponik.pl

Dodaj komentarz