Adam Zdrójkowski i jego dziewczyna chcą zamieszkać razem


Słodki Kuba z serialu „Rodzinka.pl” już nie jest dzieckiem. 17-letni Adam Zdrójkowski razem ze swoją dziewczyną, 18-letnią Wiktorią Gąsiewską, szuka mieszkania. Para młodziutkich aktorów po kilka miesiącach umawiania się chce już zamieszkać razem. Ciekawe, co na to ich rodzice…

Pomimo młodego wieku – 17 i 18 lat – aktorska para zdecydowała się na przełomowy krok w każdym związku, czyli wyprowadzkę z rodzinnego domu i wspólne mieszkanie. Inicjatorem tej myśli był podobno sam Adam, ale Wiktorii ten pomysł miał się spodobać od razu. Jak donosi „Fakt” powołując się na swojego informatora, znanym nastolatkom doskonale się układa, uwielbiają spędzać ze sobą jak najwięcej czasu i ani trochę nie nudzą się swoją obecnością.

Związek Zdrójkowskiego i jego dziewczyny Gąsiewskiej, czyli aktorów, którzy dopiero wchodzą w dorosłość to nic zaskakującego, ale trzeba przyznać, że wspólne mieszkanie pary, która dopiero wchodzi w dorosłość to dość odważny pomysł, nawet jak na te czasy. Na razie jednak nie wiadomo, co na ten temat sadzą ich rodzice.

Myślicie, że mieszkanie pod jednym dachem to dobra opcja dla zarabiających niemałe pieniądze w telewizji nastolatków?
źródło: gala.pl

Kilka słów z Wikipedii o Adamie

Adam Zdrójkowski (ur. 29 maja 2000 w Warszawie) – polski aktor młodzieżowy, znany z roli Pawła w serialu Rodzina zastępcza (2009) oraz Kuby Boskiego w serialu Rodzinka.pl (od 2011).

Od 2 września do 21 października 2016 roku brał udział w szóstej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną była Wiktoria Omyła, z którą zajął czwarte miejsce, odpadając w ósmym odcinku[1].

Ma brata bliźniaka Jakuba Zdrójkowskiego.

Nagrody i nominacje
2017: Nominacja – Telekamery „Tele Tygodnia” 2017 w kategorii Nadzieja telewizji[3]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Kilka słów z Wikipedii o Wiktorii

Wiktoria Aneta Gąsiewska (ur. 11 marca 1999 w Warszawie) – polska aktorka dziecięca i dubbingowa.

Wystąpiła w wielu reklamach telewizyjnych oraz prasowych. Wzięła również udział w akcji promocyjnej fundacji Ewy Błaszczyk – Akogo? oraz w charytatywnej aukcji bombek – Synapsis.

Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie baśniowym Jana Jakuba Kolskiego, Jasminum, u boku Grażyny Błęckiej-Kolskiej i Janusza Gajosa. Rola w filmie przyniosła jej natychmiastową popularność. Następnie pojawiła się w takich serialach, jak: Na dobre i na złe, Mrok, Codzienna 2 m. 3, Rodzina zastępcza, Komisarz Alex, Rodzinka.pl, O mnie się nie martw, Prawo Agaty oraz Przyjaciółki. Od 2016 roku wciela się w postać Oliwki w serialu Barwy szczęścia.

W kinowych produkcjach ponownie pojawiła się w 2007 roku, w filmie wojennym Andrzeja Wajdy, Katyń oraz w krótkometrażowej produkcji Koniec Lata. Wiosną 2009 roku zagrała w filmie obyczajowym Afonia i pszczoły. Jesienią 2015 roku wystąpiła w filmie komediowym Jakuba Czekaja, Baby bump. Jako aktorka dubbingowa użyczała swojego głosu w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i serialowych.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 60 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *