Adam Sztaba i jego żona: pierwsza rocznica ślubu


Sztaba i DranikowskaAdam Sztaba dołączył do grona gwiazd, które w ubiegłym roku postanowiły wziąć sekretny ślub. Żoną muzyka jest Agnieszka Dranikowska, jego menedżerka i przyjaciółka. Para pochwaliła się fotografiami zaledwie tydzień po ceremonii.
Sztaba należy do grona gwiazd, które nie komentują swojego życia osobistego. Nawet gdy media donoszą o ważnych zmianach w jego życiu prywatnym, Adam pozostawia je bez komentarza. Jak wiadomo, muzyk rozstał się ze swoją żoną Dorotą Szelągowską na przełomie 2014 i 2015 r. po 12 latach związku. Związał się natomiast z Dranikowską, swoją menadżerką i przyjaciółką. Szybko okazało się, że uczucie, które ich połączyło, jest na tyle poważne, że para zdecydowała się na dziecko. Na początku stycznia 2016 roku na świat przyszedł ich syn, Leopold.
Wzruszony Sztaba poinformował o tym za pośrednictwem Facebooka:
Leopold Sztaba: 11.01.2016, godz. 8:49. Przybył zauroczony III Koncertem brandenburskim J.S.Bacha :)) – napisał.
Adam podjął jeszcze jeden ważny krok, o którym poinformował swoich obserwatorów. Na Instagramie Sztaby w połowie czerwca 2016 roku pojawiły się zdjęcia z jego ślubu! Adam zdecydował się sformalizować swój związek z Agnieszką. Był to drugi ślub Sztaby – pierwszy, z Dorotą Szelągowską, odbył się w maju 2013 roku. A jak było tym razem?
Ceremonia zaślubin odbyła się w pięknych ogrodach luksusowego hotelu Bursztynowy Pałac niedaleko Koszalina. Sztaba i Dranikowska złożyli przysięgę przed urzędnikiem i w obecności najbliższej rodziny i przyjaciół – relacjonował wówczas „Fakt”.
Pięknymi zdjęciami z uroczystości para pochwaliła się na Instagramie i Facebooku.
Są i tacy, co się drobną chwilę szukają- podpisał fotografie Adam.

źródło: gala.pl
Biografia Adama
Adam Marcin Sztaba (ur. 15 lutego 1975 w Koszalinie[1]) – polski kompozytor, pianista, aranżer, dyrygent i producent muzyczny, a także osobowość telewizyjna. Ukończył Liceum Muzyczne w Koszalinie, a potem Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale kompozycji w klasie prof. Zbigniewa Rudzińskiego.
Sztaba zadebiutował w wieku 18 lat muzyką do musicalu „Fatamorgana?” wystawionym w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w rodzimym Koszalinie. Rok później został asystentem Janusza Stokłosy – kompozytora i kierownika muzycznego teatru Studio Buffo w Warszawie, a w następnym roku – kierownikiem muzycznym i pianistą zespołu Maryli Rodowicz.
W latach 1998–2002 pełnił rolę kierownika muzycznego, aranżera i pianisty w zespole Edyty Górniak. Był autorem aranżacji symfonicznej słynnego wykonania hymnu narodowego przez Edytę Górniak na mistrzostwach świata w piłce nożnej w Korei w 2002r[3]. W latach 2002–2003 był kierownikiem muzycznym i pianistą dwóch pierwszych edycji programu Idol[4]. W 2003 roku wspólnie z Tomaszem Filipczakiem skomponował muzykę do show tanecznego „Opentaniec” inspirowanego folklorem słowiańskim z choreografią Jarosława Stańka, którego premiery odbyły się w Teatrze Muzycznym w Gdyni i Teatrze Wielkim w Warszawie. W latach 2005–2006 był kierownikiem muzycznym, aranżerem i dyrygentem orkiestry w trakcie pierwszych czterech edycji programu Taniec z gwiazdami oraz podczas koncertów Sopot Festival. W grudniu 2007 roku wraz ze swoją Orkiestrą wystąpił wspólnie z Michaelem Boltonem na Jubileuszu 15-lecia stacji Polsat.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz