Adam Sztaba i Dorota Szelągowska rozstali się?


sztaba-szelagowskaWedług informatorów jednego z kolorowych magazynów, Adamowi Sztabie (39 l.) i Dorocie Szelągowskiej (34 l.) nie udało się uratować małżeństwa…
O kryzysie w związku pary głośno od września 2013 roku, kiedy to juror „Must be the music” poślubił córkę Katarzyny Grocholi, a następnie trzy miesiące później wyprowadził się z domu do przyjaciół. Oficjalną przyczyną miał być pracoholizm muzyka.
Od tego czasu małżonkowie rozstawali się i wracali do siebie.
Choć wydawało się, że problemy małżeńskie udało się rozwiązać, według ustaleń tygodnika „Party” przed świętami Dorota i Adam postanowili definitywnie się rozstać!
Co więcej, kompozytor zamieszkał podobno ze swoją menedżerką Agnieszką Dranikowską, która „pomaga mu przetrwać ciężkie chwile”.
„Dorota i Adam nie widzieli żadnego sensu w tym, żeby ciągnąć to dłużej” – mówi informator magazynu, dodając, że choć pozew nie został jeszcze złożony w sądzie, sam rozwód jest tylko kwestią czasu.
„Byli ze sobą 12 lat, ale w pewnym momencie doszli do ściany. Poza tym Adam właśnie wprowadził się do Agnieszki, nie pozostawiając żonie żadnych złudzeń” – komentuje znajomy pary.
źródło: pomponik.pl

Dodaj komentarz