Adam Kraśko ma nową dziewczynę


adam krasko dziewczynaNajnowsza gwiazda polskiej telewizji, rolnik bez żony, ogłosił ostatnio, że wreszcie spotkał odpowiednią kobietę. Jak ujawnił w tygodniku Twoje Imperium, podeszła do niego po koncercie.
Wprawdzie Adam Kraśko, odkąd został celebrytą i gwiazdą disco polo, nie ma zbyt wiele czasu, to jednak zapewnia, że dla nowej dziewczyny go znajdzie.
Mam dużo pracy w te wakacje, ale bardzo się z tego cieszę – mówi w dzisiejszym w Fakcie. Jeżdżę po całej Polsce, jestem pełen energii do życia. Gram też dużo koncertów , ale na miłość znajdę czas. Mogę ją przecież zabierać ze sobą.
Jest tylko jeden kłopot. Kraśko obawia się, że jego sława onieśmieli wybrankę.
Myślę, że muszę powoli uświadamiać tej osobie, żeby nastawiała się na to, że jestem znany i np. ludzie będą robić nam zdjęcia – rozważa rolnik. Wolę uprzedzać fakty.
Oczywiście pozostaje ryzyko, że nowa dziewczyna Kraśki będzie chciała wykorzystać jego sławę do swoich celów. Tak jak podobno Kraśko kilka miesięcy temu do osiągnięcia popularności wykorzystał zakochaną z nim Annę.
Zawsze jest takie ryzyko, ale jestem dobrej myśli – uspokaja rolnik.
źródło: pudelek.pl
Biografia Adama
Adam Kraśko ma 42 lata i pochodzi Podlasia, z Pasieczników Wielkich pod Hajnówką. Mieszka z rodzicami w parterowym domku. Za domem stoją budynki gospodarcze, w których rodzina Kraśków hoduje krowy, a za nimi rozciągają się pola. Adam Kraśko prowadzi 14-hektarowe gospodarstwo wraz z rodzicami i bratem. Na co dzień pracuje również w fabryce mebli przy taśmie produkcyjnej.
Przełomem dla niego okazał się być udział w programie „Rolnik szuka żony”. Produkcja okazała się być hitem. Adam Kraśko stał się więc gwiazdą. Ze wszystkim uczestników programu Kraśko ma najwięcej fanów na Facebooku. Jak zdradził w rozmowie z jednym z tygodników, w programie nie tylko szukał partnerki na całe życie, ale też zamierzał przełamać krzywdzące dla rolników stereotypy – chciał zerwać z wizerunkiem rolnika umazanego błotem od stóp do głów, niezbyt inteligentnego i bez szans na przyszłość.
Lecz choć Adam Kraśko nie znalazł miłości w programie „Rolnik szuka żony”, zdobył w nim wielką popularność. XFORT & Adam Kraśko nagrali wspólnie utwór disco – polo, który luźno nawiązuje do programu „Rolnik Szuka Żony”. Utwór nosi tytuł „Oj Aniu Aniu”. Tytuł wskazywał, że, jest to forma przeprosin wobec Ani, która w programie nieszczęśliwie się w nim zakochała.
źródło: mowimyjak.pl

Dodaj komentarz