Adam Gontier i Jeanie Marie zaręczyli się


gontier-marieByły frontman zespołu Three Days Grace, Adam Gontier zaręczył się w piątek 1 sierpnia 2014 r. z ciemnowłosą pięknością Jeanie Marie. O tym wydarzeniu poinformował swoich fanów na Facebooku. Zamieścił tam dwa posty.
Pierwszy: “Jeanie Marie, dziewczyna z którą spędzę resztę mojego życia. Jestem bardzo wdzięczny, że się spotkaliśmy. Jestem bardzo wdzięczny, że będę mógł korzystać z tej miłości do końca moich dni. Kocham Cię Jeanie Marie”.
Drugi: “Hej wszystkim! Tak, to naprawdę ja, i tak, to jest naprawdę Jeanie Marie, i tak, jesteśmy zaręczeni, a na końcu, tak, jesteśmy szczęśliwsi niż słowa mogłyby kiedykolwiek wypowiedzieć. Dziękuję wam bardzo za miłe słowa. Kocham was wszystkich. Pokój, Adam i Jeanie”.
Tagi: [semantic_tags]

Biografia Adama

Adam Wade Gontier (ur. 21 maja 1978 w Norwood w Ontario) – kanadyjski wokalista i gitarzysta.
W 1992 roku wraz z perkusistą Neilem Sandersonem oraz basistą Bradem Walstem założył zespół o nazwie Groundswell, który w 1997 roku zmienił nazwę na Three Days Grace[1].
W 2004 roku wraz z zespołem wystąpił w filmie “Szansa na sukces” (ang. Raise Your Voice), gdzie zagrał samego siebie śpiewając m.in. piosenki “Home” i “Are you ready”. Wraz z zespołem w 2006r. wystąpił również w drugim sezonie, 9 odcinku serialu “Zaklinacz dusz” (ang. Ghost Whisperer), gdzie zaśpiewał piosenkę pt. “Pain”

22 maja 2004 roku ożenił się z Naomi Faith Brewer.

W 2007 roku muzyk wystąpił gościnnie na albumie formacji Apocalyptica pt. Worlds Collide. Gontier zaśpiewał w utworze “I Don’t Care”.

W 2011 roku wystąpił gościnie na albumie zespołu Art of Dying pt. Vices And Virtues Zaśpiewał w utworze “Raining”.

9 stycznia 2013 roku ogłosił na swoim profilu na Facebook’u odejście z zespołu z powodów zdrowotnych. Zespół oficjalnie ogłosił odejście Adama dopiero 17 stycznia.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 599 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *