Związek Sablewskiej i Mazolewskiego znów kwitnie


Sablewska MazolewskiNiedawny kryzys w związku Mai Sablewskiej i Wojtka Mazolewskiego wydawał się nie do naprawienia. Prowadząca program „Sablewskiej sposób na modę” miała podejrzenia, że narzeczony nie jest jej wierny. Postanowiła się z nim rozstać. Po pewnym czasie uczucie wzięło jednak górę i para znów zaczęła być widywana razem. Ostatnio zakochani pochwalili się wspólnym zdjęciem.
W kwietniu 2015 roku Maja przyjęła oświadczyny Wojtka, do których doszło w Nowym Jorku. Wydawało się wówczas, że w ich relacji wszystko jest w najlepszym porządku. Niestety, z czasem na salonach zaczęto plotkować o zażyłości Mazolewskiego i aktorki, Natalii Rybickiej.
Dziennikarka i stylistka oznajmiła narzeczonemu, że ma dość ciągłej niepewności i zakończyła ich związek. Od tamtego momentu muzyk ponoć zaczął bardzo zabiegać o jej względy, co w konsekwencji przyniosło efekty. Sablewska wróciła do ukochanego, ale postawiła mu twarde warunki.
Okazuje się, że ich związek ma się doskonale. Maja opublikowała niedawno w sieci zdjęcie, na którym pozuje z partnerem. Para świętowała razem 40. urodziny Mazolewskiego. Jak sądzicie, pasują do siebie?
źródło: gwiazdy.wp.pl

Dodaj komentarz