Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są razem?


Zofia Zborowska jest szczęśliwie zakochana? Taka informacja pojawiła się po tym, jak aktorka poszła razem na weselu z jednym z najprzystojniejszych polskich sportowców – siatkarzem Andrzejem Wroną.
Zborowska i Wrona są parą – taką sensacyjną informację podały właśnie tabloidy. Skąd się wzięły te doniesienia? Otóż aktorka i siatkarz wybrali się w weekend razem na ślub znajomych. Ktoś mógłby powiedzieć, że to jeszcze o niczym nie świadczy. Jak jednak donosi anonimowy informator „Faktu”, podczas hucznego wesela Zosia i Andrzej okazywali sobie wzajemnie czułe gesty i wcale nie kryli się już tym, że są parą. To by oznaczało, że córka Wiktoria Zborowskiego i Marii Winiarskiej otrząsnęła się już po rozstaniu ze swoim partnerem Mariuszem. Przypomnijmy, że na wiosnę para zakończyła swój trwający aż pięć lat związek.
Zborowska i Wrona na razie nie komentują medialnych doniesień na temat łączącej ich relacji. Wszystko wskazuje jednak na to, że już nawet nie muszą… Co prawda nie zamieścili w mediach społecznościowych wspólnych zdjęć ze ślubu znajomych, ale to, że poszli tam razem jako para zdradziło zamieszczone na Instagramie przyjaciółki aktorki nagranie sprzed kościoła. Myślicie, że Zosia i Andrzej zdecydują się wkrótce publicznie ujawnić swój związek? Jedno jest pewne – aktorka i reprezentant Polski tworzyliby bardzo ładną parę.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Zofii
Zofia Zborowska (ur. 17 maja 1987 w Warszawie) – polska aktorka.
Urodziła się 17 maja 1987 roku w Warszawie. Jest córką aktorów: Wiktora Zborowskiego oraz Marii Winiarskiej[1]. Ma siostrę Hannę[2].
W dzieciństwie uczyła się śpiewu. Aktorstwem zainteresowała się w wieku 15 lat[1]. W 2010 ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Ponadto studiowała w Instytucie Lee Strasberga w Los Angeles[3]. Obecnie występuje w Teatrze Capitol[4].
Jesienią 2015 wzięła udział w czwartej edycji programu rozrywkowego Twoja twarz brzmi znajomo, emitowanego w telewizji Polsat[5]. Za wygraną czwartego odcinka zdobyła czek na 10.000 zł, który przeznaczyła na rzecz fundacji „Krok Po Kroku” z Oławy[6]. Po dziewięciu odcinkach dotarła do finału, w którym zajęła ostatecznie drugie miejsce, przegrywając jedynie z Bartłomiejem Kasprzykowskim[7]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Andrzeju
Andrzej Zdzisław Wrona (ur. 27 grudnia 1988 w Warszawie) – polski siatkarz, grający na pozycji środkowego, reprezentant Polski. Od sezonu 2016/2017 występuje w drużynie AZS Politechniki Warszawskiej.
W 2013 zadebiutował w kadrze Polski seniorów w meczu towarzyskim przeciwko obecnym mistrzom Europy, reprezentacji Serbii. Został również powołany na Ligę Światową 2013. W reprezentacji polski rozegrał 38 meczów (stan na 10.01.2016 r.)
Wychowanek KS Metro Warszawa. W sezonie 2005/2006 oraz 2006/2007 występował równocześnie w II lidze w drużynie SKF Legia Warszawa. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz