Zofia Ślotała i Jędrzej Dużyński są parą


slotala-duzynskiKolejne przetasowanie w show-biznesie! Jeden magazynów donosi, że młodszy syn Maryli Rodowicz (68 l.) układa sobie życie z byłą partnerką Borysa Szyca (36 l.)!

Znana piosenkarka wkrótce może zostać babcią, i to nie za sprawą starszych dzieci – Katarzyny (32 l.) i Jana (35 l.) Jasińskich – ale najmłodszego syna, Jędrzeja Dużyńskiego (27 l.), który właśnie się zakochał.
Jak dowiedziała się „Rewia”, jego wybranką jest stylistka Zofia Ślotała (25 l.), która jeszcze rok temu była narzeczoną Borysa Szyca!

Para zna się od kilku lat i obraca w tym samym, zaufanym gronie przyjaciół rozsianych po całym świecie. Rok temu do tej grupy dołączył aktor Borys Szyc, jednak nie na długo.

– Kiedy Zosia i Borys rozstali się, Jędrek czuł się niezręcznie. Bardzo lubi aktora i nie chciał tracić przyjaciela. Dyplomatycznie odczekał prawie rok i kiedy zobaczył, że Borys jest szczęśliwy z inną projektantką Justyną Jeger-Jagłowską, na poważnie zainteresował się Zofią – mówi znajomy Szyca.

Od miesiąca Jędrzej i Zofia oficjalnie są już parą. Co na to Maryla Rodowicz? Podobno jest szczęśliwa, że syn wybrał sobie ładną, wysoką dziewczynę, która nie przypomina kościstej modelki i, co najważniejsze, lubi jeść i gotować.

Krótko po tym syn gwiazdy zabrał swoją nową wybrankę w podróż po Europie. Zaczęli od Pragi, potem odwiedzili Mediolan, Monte Carlo, Florencję, Wenecję i podróżują dalej, dokumentując wszystko w sieci.
źródło: pomponik.pl

Biografia Zosi

Jako 19-latka uczestniczyła w warszawskim Balu Debiutantów. Zosia pochodzi z bogatej rodziny, ma dwie siostry. Po skończeniu prywatnego liceum studiowała w Mediolanie w znanej szkole stylistów i projektantów – Instituto Europeo di Design. Jako nastolatka miała mało czasu na naukę, bo była zajęta karierą modelki – chodziła po wybiegach Europy i Azji. Trudno w to uwierzyć, patrząc na aktualne zdjęcia „dorodnej” Ślotały.

Czym zawodowo zajmuje się Zofia Ślotała?
Jako stylistka współpracuje z polskimi projektantami, agencjami modelek i magazynami, np. Vivą! i Galą. Jest też personalnym doradcą zakupów w firmie „Kreatorzy Wyglądu”. Najnowszym projektem zawodowym i nie lada wyzwaniem będzie dla Zofii Ślotały zaprojektowanie sukni ślubnej Anny Czartoryskiej. Ślotała będzie konkurować między innymi z uznanym projektantem Maciejem Zieniem, ale przyjaźni się z przyszłą panną młodą, więc ma duże szanse.
źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono: 51 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *