Zayn Malik i jego dziewczyna zaręczyli się?


Hadid i MalikW ubiegłym roku wiele par z wieloletnim stażem się rozstało bądź rozwiodło. Wspomnijmy choćby o Angelinie i Bradzie. Dziś ich miejsce przejmują kolejne show-biznesowe pary, które szybko zyskują popularność. Wśród nich są Zayn Malik i Gigi Hadid. Kim jest najgorętsza para w Hollywood?
Zayn wypłynął na fali popularności zespołu One Direction. W 2015 roku po raz pierwszy zaczęto plotkować o solowej karierze Zayna. Oficjalnie muzyk potwierdził informację w marcu tego samego roku i rozpoczął przygotowania do swojej pierwszej solowej płyty. Okazała się ona dużym sukcesem!
O partnerce Malika zaczęto natomiast intensywnie mówić od stycznia 2016 roku, kiedy to Zayn wydał teledysk do piosenki „Pillowtalk”. Wystąpiła w nim… piękna Hadid. Wcześniej Gigi spotykała się z Harrym Stylesem, członkiem One Direction. To właśnie przez niego, podczas jednej z imprez, para się poznała.
Dziś Zayn i Hadid są jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Młodzi, piękni, bogaci, z sukcesami na koncie. Gigi została m.in. modelką roku i wystąpiła na okładce chyba każdego prestiżowego magazynu o modzie. Zakochani chętnie dzielą się swoim uczuciem na portalach społecznościowych i nie tylko. W kwietniu ubiegłego roku para wspólnie wzięła udział w romantycznej sesji zdjęciowej dla amerykańskiego Vouge’a.
Jakiś czas temu mówiono o tym, że Malik oświadczył się Hadid! Niestety, modelka podobno odmówiła przyjęcia pierścionka zaręczynowego. Dziś mówi się, że Gigi zmieniła zdanie i jednak przyjęła oświadczyny wokalisty. Za dowód amerykańskie media przytaczają zdjęcia, na których na jednym z palców modelki błyszczy pierścionek z diamentem. Nieco gorzej układa się życie miłosne Belli Hadid, młodszej siostry Gigi, która również jest modelką. Bella niedawno rozstała się z piosenkarzem The Weeknd, który szybko znalazł pocieszenie w ramionach Seleny Gomez…
Czyżby szykował się ślub roku? Czy Gigi i Zayn pochwalą się zdjęciami z niego na Instagramie…?
źródło: gala.pl
Biografia Zayna
Zain Javadd „Zayn” Malik (ur. 12 stycznia 1993 w Bradford) – brytyjski wokalista[1]. Jest byłym członkiem brytyjsko-irlandzkiego boysbandu One Direction. W 2010 roku Malik zgłosił się, jako solowy artysta do brytyjskiego talent show The X Factor. Po wyeliminowaniu go jako solowego artysty, został połączony z czwórką innych uczestników w zespół, który stał się znany jako One Direction. 25 marca 2015 roku, Malik potwierdził swoje odejście z One Direction[2][3].
Malik[4][5] urodził się 12 stycznia 1993 roku[6] w Bradford, West Yorkshire w Anglii[7][8]. Jego ojciec, Yaser Malik, jest brytyjskim Pakistańczykiem, a matka Tricia Malik, Brytyjką, która po ślubie z Yaserem przeszła na islam[7][9]. Jego rodzeństwo to: starsza siostra Doniya i dwie młodsze Waliyha i Safaa[10][11]. Zayn dorastał w East Bowling, znajdującym się na południu od centrum Bradford. Uczęszczał do Lower Fields Primary School i Tong High School[12].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Gigi
Jelena Noura „Gigi” Hadid (ur. 23 kwietnia 1995 r.[1]) – amerykańska modelka, od 2013 r. związana z agencją IMG Models w 2013 roku. W listopadzie 2014 r. zadebiutowała na liście Top 50 serwisu Models.com[2]. W 2016 r. ogłoszona została Modelką Roku podczas Fashion Awards[3].
Gigi urodziła się i dorastała w Los Angeles[4] , będąc córką handlarza nieruchomościami Mohameda Hadida oraz byłej modelki Yolandy Hadid (z domu Van den Herik). Matka jest z pochodzenia Holenderką, a ojciec Palestyńczykiem[5]. Ze strony ojca spokrewniona jest z Daherem Al Omerem, księciem Nazaretu oraz szejkiem Galilei[6][7]. Hadid ma dwójkę młodszego rodzeństwa, siostrę Bellę oraz brata Anwara, którzy także pracują w modelingu, oraz dwie przyrodnie siostry od strony ojca, Marielle oraz Alanę[8]. Po rozwodzie matka modelki wyszła za mąż za producenta muzycznego Davida Fostera, stając się macochą dla pięciu sióstr[9]. W 2013 r. Gigi ukończyła liceum Malibu High School, w którym była kapitanem szkolnej drużyny siatkarskiej[10] i jeździła konno[11].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz