Wojciech Gąssowski wrócił do dawnej partnerki?


Wojciech Gassowski IzabellaPaparazzi spotkali ostatnio Wojciecha Gąssowskiego (72 l.) na spacerze z piękną szatynką. Okazuje się, że to jego… stara miłość.
Jest jednym z tych nielicznych piosenkarzy, których przeboje nigdy się nie starzeją. „Gdzie się podziały tamte prywatki” i „Zielone wzgórza nad Soliną” śpiewają już kolejne pokolenia Polaków, a sam Gąssowski chyba podpisał pakt z diabłem, bo lata mijają, a on wciąż jest młody i pełen życia. Do tego fani wciąż tłumnie kupują bilety na jego koncerty.
Wojciech śpiewa dziś głównie dla przyjemności, gdyż już dawno zainwestował w biznes, który doskonale prosperuje – z Włoch sprowadza modną odzież. Siecią sklepów, które ją sprzedają w naszym kraju, zarządzają wspólnicy.
Na tegoroczny SuperHit Festiwal wokalista przyjechał z mocno bijącym sercem, bo Sopot to dla niego miejsce ważne.
Nie tylko dlatego, że miał odebrać tu Złotą Płytę za album „I Wish You Love”, w Trójmieście mieszka również Izabella, z którą Gąssowski związany był przez kilka lat.
Mimo trzydziestoletniej różnicy wieku, wydawali się być dla siebie stworzeni.
Niestety, związek na odległość nie wytrzymał próby czasu. Później wokalista spotykał się z Małgorzatą Potocką, założycielką teatrzyku Sabat, a następnie znaną dziennikarką Elżbietą Jaworowicz (69 l.), jednak i to uczucie nie trwało długo.
Po rozstaniu z gospodynią programu „Sprawa dla reportera” u jego boku pojawiła się energiczna kobieta biznesu, córka piosenkarki Steni Kozłowskiej (78 l.).
Ostatnie zdjęcia z Sopotu wskazują jednak na to, że Wojciech i Izabella wciąż są sobie bliscy. Spacery i oznaki czułości mogą oznaczać wyjątkową przyjaźń, ale również powrót dawnych uczuć.
źródło: pomponik.pl
Biografia Wojciecha
Wojciech Gąssowski (ur. 20 czerwca 1943 w Warszawie[1]) – polski piosenkarz, gitarzysta i kompozytor.
Laureat wielu nagród i wyróżnień. Największą sławę przyniósł mu w latach 80. utwór „Gdzie się podziały tamte prywatki”, natomiast w latach 70. „Przygoda bez miłości” (z zespołem Test), a w latach 60. „Zielone wzgórza nad Soliną” (z zespołem Tajfuny)
Wojciech Gąssowski współpracował z wieloma zespołami, m.in.: Czerwono-Czarni, Chochoły, Tajfuny, Polanie, ABC, Test.
Wystąpił w epizodycznych rolach w filmach Dwa żebra Adama Janusza Morgensterna, Molo Wojciecha Solarza i Piłkarski poker Janusza Zaorskiego.
Nagrał piosenki do serialu Wojna domowa, jest też wykonawcą tytułowej piosenki serialu M jak miłość.
W 1985 wraz z ówczesną partnerką – tancerką Małgorzatą Potocką i prowadzoną przez nią grupą baletową Sabat był jednym z zakładników porwanego przez palestyńskich terrorystów statku MS „Achille Lauro”.
17 listopada 2010 r. ukazała się najnowsza płyta artysty, zatytułowana I Wish You Love. Płyta zawiera utwory z lat 30., 40. i 50., z repertuaru takich gwiazd jak Frank Sinatra, Nat King Cole, Dean Martin czy Ella Fitzgerald.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz