Włodarczyk przerywa milczenie po rozstaniu z Krawczykiem


wlodarczyk-krawczykAgnieszka Włodarczyk (35 l.) udzieliła szczerego wywiadu jednemu z kolorowych magazynów, w którym rozlicza się z przeszłością…
Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja, że Agnieszka i Mikołaj nie tworzą już „ciała astralnego”.

Sami zainteresowani początkowo nie zabierali głosu w tej sprawie, ale pewnego dnia Miki pojawił się na imprezie z aktorką Sylwią Juszczak u boku.

Nowa miłość Krawczyka kwitnie, a Agnieszka wraca do łask dzięki udziałowi w „Azja Express”.

Było więc tylko kwestią czasu, aż jakaś gazeta zaproponuje jej „oczyszczający wywiad”, w którym rozprawi się z przeszłością. Z pomocą przyszła właśnie „Viva”.

Dziennikarka gazety to najważniejsze pytanie o powody rozstania zaczęła od mema, na którym widniały zdjęcia Agi, Anety Zając i Krawczyka oraz fotki Angeliny Jolie, Brada Pitta i Jennifer Aniston, które opatrzono podpisem: „Karma powraca”! Kobieta zapytała ją więc, czy Włodarczyk nie czuje się przypadkiem jak Angelina Jolie!

„To ona zostawiła jego, więc ciężko mówić o karmie!” – odpowiada tajemniczo Agnieszka.

Na pytanie o to, kto kogo rzucił, wprost odpowiadać jednak nie chciała!

„To nie ma znaczenia. To takie dziecinne mówić: 'ja z tobą zerwałam’, 'a nie, bo z tobą zerwałem’. Ja wiem, jaka jest prawda, i zostawię to sobie” – oburza się celebrytka.

W dalszej części żali się na medialną nagonkę, której stała się ofiarą.

„Media najbardziej interesują sensacyjne historie. Dopóki jest sensacja, to artykuły będą się klikały, gazety będą się sprzedawały. (…) Byłam w trzech poważnych związkach: jednym pięcioletnim, drugim dziewięcioletnim i trzecim prawie czteroletnim. Nie jestem dziewczyną, która skacze z kwiatka na kwiatek wbrew temu, co wszyscy myślą” – tłumaczy aktorka.

Włodarczyk wyznała, że nie znalazła jeszcze następcy Krawczyka, ale ponoć bardzo ceni sobie życie singielki!

Aga oznajmiła też, że najbardziej z czasów związku z Krawczykiem żałuje wywiadu dla „Vivy”, w którym padły słynne słowa o tym, że są „ciałem astralnym”, co ciągnie się za nimi do dzisiaj.

„Teraz, będąc w innym stanie, nie zrobiłabym tego. Ale wtedy byłam tak bajecznie zakochana, że wydawało mi się to cudownym pomysłem! Poza tym myślałam, że jak wytłumaczymy ludziom, jak to było, to oni nas zrozumieją i będzie OK. Nie. W ogóle nie ma sensu się z niczego tłumaczyć. Zresztą ja nie będę nikogo przepraszać za miłość” – stwierdziła.

Na koniec zapewniła, że nie ma żalu do Mikołaja i nadal ma z nim świetny kontakt, a nawet polubiła się z jego obecną partnerką!

„W jakiś sposób rozstanie zawsze jest porażką. Mimo że myślę, że to wyszło na dobre nam obojgu. Czasem jest tak, że miłość nie wystarcza. Ludzie się kochają, ale pewne ich cechy nie pozwalają im być razem i wtedy lepiej się rozstać. Swoje się przecierpi, ale może za parę lat będzie można normalnie usiąść przy winku i porozmawiać…. Ja mam w ogóle dobre relacje z moimi byłymi. Także z Mikołajem, mimo że to świeża sprawa.

Poza tym poznałam Sylwię i uważam, że to fajna babka. Życzę im jak najlepiej, bo warto kibicować miłości. Tak i mam taki czas, że ze wszystkimi się godzę. Jeśli miałam z kimś konflikt, to potrafiłam się spotkać, porozmawiać” – oznajmia wspaniałomyślnie.

źródło: pomponik.pl

Biografia Agnieszki

Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980 w Sławnie) – polska aktorka i piosenkarka.

W 1996 zadebiutowała w teatrze Buffo w spektaklu Janusza Józefowicza Tyle miłości. Swoją karierę aktorską rozpoczęła w 1997, tytułową rolą w filmie Macieja Ślesickiego Sara. W tym samym roku Ślesicki zaangażował ją do swojej kolejnej produkcji – serialu 13 posterunek, w którym grała regularnie do 2000. W kolejnych latach zagrała m.in. w dwóch popularnych operach mydlanych: Plebania (2001–2012; z przerwami) oraz Pierwsza miłość (2009–2012), a także w kinowych hitach E=mc² (2002) i Nigdy w życiu! (2004). Ponadto wystąpiła w kilku produkcjach Teatru Telewizji.

W 2007 wygrała pierwszą edycję programu Jak oni śpiewają, dzięki czemu rozpoczęła karierę muzyczną. Od tamtej pory wydała maxi-singel Jak oni śpiewają (platynowa płyta), autorski album Nie dla oka… (złota płyta) oraz album z kolędami Najpiękniejsze polskie kolędy. Jej debiutancki singel „Zawsze byłam” notował wysokie pozycje na radiowych i telewizyjnych listach przebojów.

Poza karierą aktorsko-wokalną Włodarczyk czynnie angażuje się w akcje charytatywne, głównie na rzecz zwierząt.

W 2014 odcisnęła swoją dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach.

26 marca 1996 Włodarczyk zadebiutowała w teatrze Buffo w spektaklu Janusza Józefowicza Tyle miłości. Wystąpiła również w musicalu Metro[1]. W 1996 pojawiła się w teledysku K.A.S.Y. do piosenki „Reklama”[1].

W 1997 zagrała tytułową rolę w filmie Macieja Ślesickiego pt. Sara. Do roli wybrana została spośród 250 kandydatek[2]. W Polsce film wywołał wiele kontrowersji. Krytyce poddano przede wszystkim nagie sceny z udziałem Włodarczyk, która w chwili kręcenia filmu miała 16 lat[3]. Recenzent tygodnika „Wprost”, Wiesław Kot napisał: „Pieścidełkiem filmu jest tytułowa Sara kreowana z wdziękiem przez Agnieszkę Włodarczyk. (…) Jej rozłożony w filmie na raty striptiz budzi raczej skojarzenia szpitalne. Widz-oglądacz czuje się tak, jakby przypadkiem wtargnął do łazienki, w której pensjonarka bierze prysznic. Zamiast podniecenia występuje zażenowanie. Jeśli natura nie naznaczyła widza pedofilią, ten, w pierwszym odruchu, naciągnąłby małej majtki z powrotem na pupę, wlepił klapsa i wysłał na klasówkę”[2]. Według Bożeny Janickiej z miesięcznika „Kino” Włodarczyk miała „Najtrudniejsze zadanie [aktorskie] (…) Śliczna, o miękkim spojrzeniu Marilyn Monroe, gra rolę dość niewdzięczną. Musi wygłaszać teksty, na które młoda widownia reaguje wybuchami śmiechu, zdaje się w tych momentach nieprzewidzianego. Odzywki w rodzaju: 'chcę być twoją kobietą’, 'urodzę ci dzieci’ – są zapewne pastiszem (chociaż nie jest jasne czego), lecz młodzi widzowie pastiszowej intencji najwyraźniej nie łapią”[2]. Mimo niezbyt przychylnych opinii w kraju jej występ doceniony został na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym „Stożary” w Kijowie na Ukrainie, gdzie aktorka nagrodzona została w kategorii Najlepszy debiut[4][5].

W latach 1997–2000 Włodarczyk wcielała się w rolę Agnieszki w serialu 13 posterunek. Rok później zagrała swoją pierwszą rolę w Teatrze Telewizji, szwagierkę Naryszkina w spektaklu Cesarska miłość Leszka Wosiewicza, natomiast w 1999 zagrała prostytutkę w serialu Pierwszy milion, będącym podstawą do filmu o tym samym tytule, w którym również wystąpiła.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Mikołaja

Mikołaj Krawczyk (ur. 27 stycznia 1981[1] w Katowicach[2]) – polski aktor telewizyjny, filmowy i teatralny, wokalista.

6 października 2001 jako dorosły debiutował rolą pazia w sztuce Romeo i Julii Williama Szekspira na scenie Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. W 2007 roku zagrał na scenie Wrocławskiego Teatru Komedia w spektaklu Przyjazne dusze. 8 czerwca 2013 wystąpił w Porwaniu Sabinek Franza i Paula Schonthan w przekładzie Juliana Tuwima w reż. Emiliana Kamińskiego w warszawskim Teatrze Kamienica[3][4].

W latach 2001–2004 występował w roli Tomka, przyjaciela Agnieszki Lubicz w telenoweli TVP1 Klan. Pojawił się także gościnnie w sitcomie Lokatorzy (2003). Sławę zdobył rolą Pawła Krzyżanowskiego, byłego wychowanka Domu Dziecka w operze mydlanej Polsat Pierwsza miłość, którą przyjął w 2005 roku. Odszedł z serialu w 2013 roku[5]. Podjął współpracę z zespołem rockowym, Vintage. Jeden z utworów tego zespołu Mikołaj Krawczyk śpiewał w 1168 odcinku Pierwszej miłości, emitowanym 21 października w telewizji Polsat.

W 2007 roku brał udział w drugiej edycji programu Jak oni śpiewają. Zajął 4. miejsce. W 2012 roku zagrał postać żołnierza walczącego na misji w Afganistanie w serialu Misja Afganistan, emitowanym przez telewizję Canal+.

Jesienią 2014 został wokalistą zespołu Rockoholic. Pierwszym utwór „Wykochaj mnie na śmierć” na platformie YouTube odtworzono ponad 200 tys. razy, a teledysk do „Teraz Ty” powstawał m.in. w schronisku dla zwierząt[6][7].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 15 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *