Włodarczyk i Krawczyk urządzają nowy dom


wlodarczyk-krawczykAgnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk nie należą do grona ulubionych gwiazd. Mimo że nieustannie muszą walczyć z medialnymi plotkami i oskarżeniami o zranienie Anety Zając, byłej partnerki i matki dzieci Krawczyka, to jednak wciąż bardzo się kochają.

Niedługo para zamieszka w nowym mieszkaniu, o czym opowiedziała Włodarczyk w wywiadzie dla magazynu „Grazia”. Gwiazda zdradziła, że dom kupiła tuż przed rozpoczęciem show „Twoja twarz brzmi znajomo”, a teraz wraz z Krawczykiem zajmuje się jego wykończeniem.

Gwiazda wyjawiła też, w jakim stylu będzie urządzony jej i Mikołaja nowy dom. Na szczęście para świetnie się ze sobą dogaduje i ma podobny gust, więc nie ma mowy o kłótniach w kwestiach aranżacji wnętrz.

– Aranżacją wnętrz zajmiemy się razem z Mikołajem. Od dawna o tym rozmawiamy. Podobają nam się style francuski i skandynawski. Chcielibyśmy je połączyć. Myślimy o białych podłogach, białych belkach na stropach, złotym lustrze i starym, kryształowym żyrandolu. Marzę o domu na południu Hiszpanii, do którego moglibyśmy jeździć, kiedy u nas pogoda daje się we znaki. Słońce to dla mnie źródło energii – zdradziła Agnieszka.
źródło: gala.pl

(Odwiedzono: 60 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *