Wiz Khalifa i Amber Rose urządzili imprezę rozwodową


khalifa-roseAmber Rose (32 l.) i Wiz Khalifa (28 l.) nie tylko rozstali się w zgodzie, ale nawet wspólnie świętowali zakończenie małżeństwa!
Aktorka oraz raper byli w związku od 2011 roku, a dwa lata później zdecydowali się na ślub. Para doczekała się syna, Taylora (3 l.).
Podobnie jak wiele innych show-biznesowych par, ich także nie ominął poważny kryzys, który zakończył się rozstaniem rok po ślubie. Jako że proces rozwodowy musiał trochę potrwać, oficjalnie udało im się zakończyć małżeństwo dopiero teraz.
Zagraniczne media informują, że Khalifa będzie musiał wpłacić na konto Rose milion dolarów, ale za to sam zatrzymał m.in. kilka samochodów oraz dom w Pensylwanii. Będzie także łożył na utrzymanie syna ok. 15 tys. dolarów miesięcznie.
Co ciekawe, amerykańskie portale donoszą, że byli małżonkowie w dniu otrzymania orzeczenia o rozwodzie urządzili… wspólną imprezę, która miała uczcić to wydarzenie! W tym celu udali się do klubu ze striptizem, gdzie balowali do białego rana.
źródło: pomponik.pl
Biografia Wiza
Wiz Khalifa, właściwie Cameron Jibril Thomaz[1] (ur. 8 września 1987 w Minot w Dakocie Północnej) – amerykański raper i piosenkarz.
Wczesne lata
Khalifa urodził się 8 września 1987 r. w mieście Minot w stanie Dakota Północna. Jego rodzice byli wojskowymi, rozwiedli się, gdy Wiz miał około trzy lata. Przez to, że jego rodzice pracowali w wojsku, nie miał on stałego miejsca pobytu, mieszkał m.in. w Niemczech czy Japonii. Uczęszczał do szkoły Taylor Allderdice High School w mieście Pittsburgh w stanie Pensylwania[2].
Kariera
Wiz wydał swój pierwszy mixtape, Prince of the City: Welcome to Pistolvania w roku 2005. Doprowadziło to do tego, że rok później Thomaz wydał swój pierwszy longplay’owy album pt. Show and Prove.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz