Winona Ryder wściekła na Johnny’ego Deppa


depp-ryderWinona Ryder i Johnny Depp tworzyli przed laty jedną z najgorętszych par show-biznesu. Aktor wytatuował sobie nawet na ramieniu napis „Winona Forever” (z ang. „Na zawsze Winona”), który po rozstaniu musiał przerobić na „Wino Forever”.

Dotychczas stosunki dójki aktorów były bardzo dobre, a Ryder rozważała nawet zagrania w jednym filmie z byłym chłopakiem. Obraz miałby wyreżyserować Tim Burton, a pomysł ten spodobał się także Deppowi. Te plany mogą się jednak nigdy nie zrealizować, bo aktorka jest podobno wściekła na gwiazdora filmów „Piraci z Karaibów”! Dlaczego?

Źródła serwisu „Radar Online” zdradzają, że Winonie Ryder bardzo nie spodobał się sposób, w jaki Johnny Depp nawiązał romans z 27-letnią Amber Heard, z którą niedawno się zaręczył.

– Jej opinia na temat Johnny’ego zmieniła się o 180 stopni – wyjawił tabloidowi znajomy aktorki. – Winona uważa, że fakt, że Depp zostawił swoją długoletnią partnerkę i matkę swoich dzieci, Vanessę Paradis, dla dużo młodszej kobiety jest po prostu słaby.

Aktorce nie podoba się też fakt, że wielu jej znajomych kibicuje nowemu związkowi Deppa.

– Rzeczą, która tym bardziej ją irytuje, jest to, że wielu ich wspólnych znajomych zdaje się trzymać kciuki za ten nowy związek. Nawet Tim Burton uważa, że to jest OK. Winona wszystkim swoim znajomym mówi jednak, że takie zachowanie jest absolutnie niedopuszczalne – zdradziło źródło serwisu „Radar Online”.
źródło: gala.pl

(Odwiedzono: 370 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *