Will Smith dementuje plotki o rozwodzie


smith-pinkett Will Smith i Jada Pinket Smith są małżeństwem od siedemnastu lat.
Niejednokrotnie wzbudzali kontrowersje swoim liberalnym podejściem do tematu związku oraz wyznaniami na temat ich pożycia. Równie często pojawiają się też plotki odnośnie ich rzekomego rozwodu.
Kilka dni temu media ponownie doniosły o zbliżającym się rozstaniu. Jak podał portal RadarOnline: „Dla Willa i Jady to był bardzo trudny rok, ich małżeństwo wisiało na włosku już od dłuższego czasu. Nie pomogły sesje terapeutyczne i jeszcze tego lata mają oficjalnie ogłosić swoje rozstanie”- stwierdzić miał informator. Ich małżeństwo miało być fikcją już od kilku lat, a wspólne pozowanie na ściankach próbą ukrycia kryzysu.
Okazuje się jednak, że to kolejna plotka. Na swoim profilu, na Facebook’u Will napisał, że zazwyczaj nie komentuje głupot, ale gdy zaczął otrzymywać od znajomych wyrazy współczucia zdecydował się na komentarz w sprawie. Oznajmił, że on i Jada nie rozwodzą się, a jeśli kiedykolwiek zdecyduje się opuścić swoją “Królową”, powie o tym osobiście.
Miło to słyszeć. Państwo Smith ze swoim 17-letnim stażem są ewenementem w świecie Hollywood, udowadniając, że można być szczęśliwą i kochającą się parą nawet w świecie show biznesu.
źródło: gwiazdy.wp.pl