Wesołowscy w końcu urządzili wspólne gniazdko


wesolowski-szczurekLada dzień urodzi się ich pierwsze dziecko. Na szczęście para zdążyła wprowadzić się do nowego mieszkania.
Nowy dom, nowe życie. Żegnaj Biały Kamieniu – napisała na Instagramie Agnieszka (28 l.), żona Jakuba Wesołowskiego (31 l.).
Publikując zdjęcie pudeł i worków, poinformowała znajomych o przeprowadzce z mieszkania przy ul. Biały Kamień na warszawskim Mokotowie. To tu przez ostatnie lata mieszkała z Kubą.
Teraz, jak dowiedział się tygodnik „Na Żywo”, para spodziewająca się dziecka zamieszkała w 120-metrowym apartamencie w Wilanowie. Chociaż dziecko aktora i dziennikarki przyjdzie na świat już w listopadzie, zwlekali z przeprowadzką.
Dużo pracowali, podróżowali i nie mieli czasu na pakowanie. Teraz oboje z niecierpliwością czekają, aż urodzi się ich pierwsza pociecha. Pokoik w nowym mieszkaniu jest już prawie gotowy i wyposażony w niezbędne mamie i niemowlęciu akcesoria.
– Dziecko to już na swoim – żartował Kuba w rozmowie ze znajomymi. Pytany oficjalnie o to, jak długo planowali z Agnieszką powiększenie rodziny, wymigiwał się od odpowiedzi. – Latami! Każda niespodzianka ma w sobie element tajemnicy – mówił.
źródło: pomponik.pl
tagi: Szczurek
Biografia Jakuba
Jakub Wesołowski (ur. 2 lipca 1985 w Warszawie) – polski aktor filmowy, prezenter telewizyjny i dziennikarz.
Ukończył XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie oraz magisterskie studia dziennikarskie w Collegium Civitas w Warszawie.
Aktor niezawodowy. Zaproponowano mu współpracę z telewizją TVN i po tygodniu wysłano na pierwszy casting, który udało mu się wygrać. Telewidzowie kojarzą go głównie z roli Igora Nowaka w serialu Na Wspólnej. W latach 2008–2014 kreował także postać Michała Konarskiego w serialu o Cichociemnych, pt. Czas honoru, zaś w latach 2012–2013 grał główną rolę komisarza Marka Bromskiego w serialu Komisarz Alex.
W 2005 został uczestnikiem drugiej edycji programu Taniec z gwiazdami. Tańczył w parze z Edytą Herbuś. Odpadł w odcinku półfinałowym, zajmując trzecie miejsce. W 2013 wziął udział w 6. edycji Wielkiego testu z historii. Wiosną 2016 został opiekunem jednej z drużyn drugiej edycji programu Mali Giganci[1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz