Weronika Rosati i jej nowy partner na spacerze


Rosati i SmigielskiWeronika Rosati (32 l.) w najnowszym wywiadzie dla jednego z magazynów zdradziła, że jest zakochana – jej nowy wybranek to znany z telewizji śniadaniowej ortopeda Robert (50 l.). Paparazzi spotkali parę na spacerze w parku.
Choć tabloidy plotkują, że mężczyzna nie rozwiódł się jeszcze z matką czwórki swoich dzieci, aktorka nie chce wypowiadać się na ten temat. W końcu ma szansę ułożyć sobie życie.
źródło: pomponik.pl
tagi: robert śmigielski
Biografia Weroniki
Weronika Anna Rosati[1] (ur. 9 stycznia 1984 w Warszawie) – polska aktorka filmowa i telewizyjna, producentka filmowa oraz felietonistka[2]. Absolwentka Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku oraz członkini Europejskiej Akademii Filmowej.
Swoją karierę aktorską zaczynała od epizodów w polskich serialach telewizyjnych. W latach 2002–2005 grała w serialu M jak miłość. W filmie zadebiutowała w 2005 rolą Dżemmy w obrazie Patryka Vegi Pitbull. Rok później po raz pierwszy pojawiła się w zagranicznej produkcji, filmie Davida Lyncha Inland Empire. Od tamtej pory zagrała w wielu polskich i międzynarodowych produkcjach. W 2012 wcieliła się w główną rolę żeńską w filmie Obława i otrzymała nominację do Polskiej Nagrody Filmowej „Orzeł” w kategorii Najlepsza główna rola kobieca. W 2014 zagrała jedną z głównych ról w filmie Krzysztofa Zanussiego Obce ciało. Ponadto grała w serialach Majka (2009–2010), Luck (2012), Piąty Stadion (2013–2014), Hotel 52 (2013) oraz Strażacy (od 2015).
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz