Weronika Rosati ma nowego chłopaka


Weronika RosatiWeronika Rosati (32 l.) znów jest zakochana! Jej wybrankiem jest tajemniczy wysoki brunet. Na razie aktorka nie chce wypowiadać się na temat swojego związku, ale została przyłapana na romantycznej randce i nie ma już wątpliwości, że ma nowego partnera.
Weronika po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem początkowo nie chciała randkować i angażować się w jakiekolwiek związki.
Niedawno plotkowano, że aktorka w końcu zdecydowała przerwać życie singielki i zaczęła rozglądać się za nowym partnerem. Miało paść na Macieja Zakościelnego, do którego zbliżyła się na planie serialu „Strażacy”.
Para niejednokrotnie widziana była razem. Wyglądało na to, że doskonale czują się w swoim towarzystwie. Okazało się jednak, że połączyła ich wyłącznie przyjaźń.
Natomiast nie oznacza to, że Rosati w dalszym ciągu jest singielką. Jak ujawnia „Fakt”, jest wręcz przeciwnie i aktorka zakochała się! Niedawno przyjechała do Krakowa na nagrania do „Kocham Cię, Polsko!”, ale nie to zajmowało ją najbardziej. Przyłapano ją na randce z tajemniczym mężczyzną!
Pomimo deszczu oboje z uśmiechem spacerowali po krakowskich ulicach, a nawet nie obawiali się okazywać sobie czułości! Trzymali się za ręce, wymieniali się pocałunkami i ciepłymi spojrzeniami. Nie ma wątpliwości, że narodziło się między nimi uczucie! Tabloid relacjonuje, że kupili paczkę truskawek i skierowali się do hotelu.
Weronice gratulujemy nowej miłości!
źródło: pomponik.pl
Biografia Weroniki
Weronika Anna Rosati[1] (ur. 9 stycznia 1984 w Warszawie) – polska aktorka filmowa i telewizyjna, producentka filmowa oraz felietonistka[2]. Absolwentka Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku oraz członkini Europejskiej Akademii Filmowej.
Swoją karierę aktorską zaczynała od epizodów w polskich serialach telewizyjnych. W latach 2002–2005 grała w serialu M jak miłość. W filmie zadebiutowała w 2005 rolą Dżemmy w obrazie Patryka Vegi Pitbull. Rok później po raz pierwszy pojawiła się w zagranicznej produkcji, filmie Davida Lyncha Inland Empire. Od tamtej pory zagrała w wielu polskich i międzynarodowych produkcjach. W 2012 wcieliła się w główną rolę żeńską w filmie Obława i otrzymała nominację do Polskiej Nagrody Filmowej „Orzeł” w kategorii Najlepsza główna rola kobieca. W 2014 zagrała jedną z głównych ról w filmie Krzysztofa Zanussiego Obce ciało. Ponadto grała w serialach Majka (2009–2010), Luck (2012), Piąty Stadion (2013–2014), Hotel 52 (2013) oraz Strażacy (od 2015).
Kariera aktorska
Rosati zadebiutowała w 2000 rolą „Niki” w serialu Klasa na obcasach. Do 2005 grała głównie epizody w serialach telewizyjnych, takich jak Samo Życie, Marzenia do spełnienia, As, Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście oraz Tak czy nie?. Większą rolę zagrała jedynie w serialu M jak miłość, w którym od 2002–2005 wcielała się w rolę Ani, koleżanki Kingi Zduńskiej i dziewczyny Pawła Zduńskiego. Przełom w jej karierze nastąpił w 2004, kiedy otrzymała jedną z głównych ról w filmie Patryka Vegi Pitbull, którego premiera odbyła się 9 kwietnia 2005. W produkcji wcieliła się w Dżemmę i zagrała u boku Marcina Dorocińskiego. Za tę rolę otrzymała dwie nominacje do nagrody Złota Kaczka przyznawanej przez czytelników magazynu „Film”. Na podstawie filmu zrealizowano serial z jej udziałem o tym samym tytule, który emitowany był na antenie TVP2 od 2005–2008.
W 2006 Rosati pojawiła się w filmie Bezmiar sprawiedliwości, który był podstawą do serialu o tym samym tytule z 2011 roku, w którym również wystąpiła. W tym samym roku po raz pierwszy zagrała w międzynarodowej produkcji, filmie Inland Empire Davida Lyncha. Rok później pojawiła się w dokumencie Lynch, przedstawiającym pracę na planie tego filmu. Ponadto zagrała w jednym z odcinków serialu Kryminalni, w którym wcieliła się w postać Ani Lis. W 2008 pojawiła się w serialach Daleko od noszy i Londyńczycy oraz dramacie Magdaleny Piekorz Senność. Otrzymała również rolę w amerykańskim horrorze Dom (House), w którym zagrała żonę oficera, Panią Lawdale. W 2009 wcieliła się w rolę Anny w filmie Piotra Matwiejczyka Smutna. Zagrała również w kilku odcinkach serialu 39 i pół oraz rozpoczęła pracę na planie serialu Majka, w którym wcielała się w postać Dagmary Godzown.
W 2010 zagrała Andżelinę w czarnej komedii Piotrek trzynastego. Ponadto była jednym z producentów filmu. W tym samym roku wystąpiła również w siedmiu odcinkach serialu Czas honoru, wcielając się w Rojzę, żydówkę pracującą w warsztacie futrzarskim w getcie. Na przełomie 2010 i 2011 otrzymała swoją pierwszą rolę w amerykańskiej produkcji telewizyjnej. Był to serial Luck, w którym zagrała krupierkę Naomi. Emisja pierwszego odcinka z jej udziałem odbyła się 19 lutego 2012 na antenie HBO. W 2011 użyczyła swojego głosu „Suce”, psu głównej bohaterki komedii Wojna żeńsko-męska oraz pojawiła się w nominowanym do Oscara dramacie wojennym Agnieszki Holland W ciemności. Ponadto otrzymała kolejny angaż do zagranicznej produkcji. Była to rola Magdaleny we francuskim serialu Les Dames w odcinku „Dame de pique”. W 2011 aktorka wcieliła się również w rolę dziennikarki Anny we francuskim filmie Spisek (Largo Winch II) z Sharon Stone i Tomerem Sisley.
W 2012 Rosati zagrała główną rolę żeńską w dramacie wojennym Obława w reżyserii Marcina Krzyształowicza. Za kreację sanitariuszki „Pestki” w 2013 Polska Akademia Filmowa przyznała jej nominację do Polskiej Nagrody Filmowej „Orzeł” w kategorii Najlepsza główna rola kobieca[3]. W tym roku aktorka pojawiła się również w filmach: Iceman: Historia mordercy (The Iceman) u boku Michaela Shannona, Winony Ryder i Davida Schwimmera, Twardziele (Stand Up Guys) u boku Christophera Walkena i Al Pacino oraz Kula w łeb (Bullet to the Head) u boku m.in. Sylvestra Stallone. Ponadto wystąpiła w 108. odcinku serialu Ojciec Mateusz, wcielając się w postać Marzeny Kryger.
W 2013 aktorka dołączyła do obsady serialu Piąty Stadion, w którym grała kelnerkę Gabrielę Kądzik. W serialu pojawiła się już w 2012 gościnnie jako Julie. W 2013 dołączyła również do stałej obsady serialu Hotel 52 oraz pojawiła się w jednym z odcinków pierwszej serii serialu Spokojnie, to tylko ekonomia!. Ponadto wcieliła się w dubbingową rolę Dottie w polskojęzycznej wersji animowanego filmu Samoloty. W 2013 pojawiła się również w amerykańskich produkcjach: 231. odcinku serialu Agenci NCIS (NCIS: Naval Criminal Invastigative Service) oraz filmie Bitwa roku (Battle of the Year), w którym zagrała Jolene, żonę jednego z głównych bohaterów. Ponadto wystąpiła w komedii Last Vegas, w której u boku Michaela Douglasa, Morgana Freemana i Kevina Kline’a wcieliła się w postać kelnerki o imieniu Veronica. W 2013 na 7. Przeglądzie Twórczości Filmowej „Pola i inni” w Lipnie otrzymała nagrodę im. Poli Negri „Politka”[4].
W 2013 Krzysztof Zanussi obsadził aktorkę w roli Miry Tkacz u boku Agnieszki Grochowskiej w dramacie Obce ciało, którego premiera odbyła się we wrześniu 2014 na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto[5]. W 2014 Rosati po raz kolejny użyczyła swojego głosu w polskojęzycznych wersjach animowanych produkcji: Gangu Wiewióra oraz drugiej części Samolotów – Samoloty 2. Pojawiła się także w miniserialu stacji NBC Dziecko Rosemary (Rosemary’s Baby) w reżyserii Agnieszki Holland.
W 2015 aktorka otrzymała rolę Kamili Miłek w serialu Strażacy. Zagrała również w jednym z odcinków ostatniej serii serialu Prawo Agaty, a także wystąpiła w dwóch odcinkach serialu Detektyw (True Detective). Ponadto wcieliła się rolę Oksany w serialu The Detour, którego emisja rozpoczęła się w kwietniu 2016.
W 2016 wyemitowano 232. odcinek serialu Nie z tego świata (Supernatural), w którym Rosati wcieliła się w agentkę Delphine Seydoux, główną postać odcinka. W tym roku aktorka zagrała również w serialu Powiedz TAK!. W 2016 odbędą się premiery trzech filmów z jej udziałem; 30 maja ukaże się film wojenny USS Indianapolis: Men of Courage, który wyreżyserował Mario Van Peebles. Rosati zagrała w nim Louise, żonę głównego bohatera – kapitana Charles’a McVay’a granego przez Nicolasa Cage’a. 28 lipca odbędzie się premiera filmu animowanego Max & Me. Aktorka w oryginalnej wersji językowej produkcji użyczyła głosu Pani Karpinski. W 2016 odbędzie się również premiera filmu Music, War and Love, w którym Rosati wcieliła się w postać Pani Huber.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz