Weronika Rosati i Robert Śmigielski: kryzys w związku?


Rosati i SmigielskiW mediach aż huczy od plotek, jakoby Weronika Rosati (33 l.) i Robert Śmigielski (50 l.) mieli się zaręczyć! Tymczasem w „Dobrym Tygodniu” możemy wyczytać, że w ich związku rzekomo nie jest wcale tak kolorowo. „Czy ich uczucie gaśnie?” – pytają w tygodniku.
Ten dzień był dla Weroniki Rosati wyjątkowo ważny. 9 stycznia gwiazda kończyła 33 lata. Jednak na swoim Instagramie nie pochwaliła się zdjęciami z romantycznej kolacji ani bukietem pięknych kwiatów, jak to wcześniej miała w zwyczaju. Wrzuciła jedynie zdjęcie swojej wielkiej idolki, Elizabeth Taylor.
W tym dniu aktorka i jej ukochany, wybitny chirurg i ortopeda Robert Śmigielski, odwiedzili cukiernię. Ale trudno było doszukać się na ich twarzach radości z przeżywania osobistego święta Weroniki. Doktor kupił słodkości, a potem para w minorowym nastroju i z wyczuwalnym dystansem ruszyła przed siebie.
Pierwsze sygnały, że związek Weroniki i Roberta, których dzieli sporo lat różnicy, nie będzie należał do łatwych, pojawiły się już jesienią zeszłego roku. Wówczas paparazzi przyłapali parę na ulicy podczas kłótni. Wkrótce potem, w listopadzie, podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Camerimage w Bydgoszczy fotoreporterzy uchwycili wyraźnie niezadowoloną aktorkę u boku partnera. Para prawie nie odezwała się do siebie do końca imprezy.
– Weronika nie jest łatwa we współżyciu. Przywykła do ciągłej atencji i adoracji. Źle znosi, kiedy po jakimś czasie przychodzi codzienność i motyle ulatują z brzucha – opowiada koleżanka Rosati.
Znajomi aktorki od początku zwracali uwagę, że związek z mężczyzną z takim bagażem doświadczeń ma nikłe szanse na powodzenie. Śmigielski jest ojcem czworga dorosłych dzieci, po rozwodzie.
Jako lekarzowi trudno mu zrozumieć show-biznes, w którym Weronika czuje się jak ryba w wodzie. Jest onieśmielony uwagą mediów oraz szumem wokół siebie i ukochanej. Trudno jest pogodzić ze sobą dwa tak różne światy.
– Czuję się średnio z tym zainteresowaniem. Moja praca nie jest pracą pierwszego planu. Wybrałem inną drogę życia. Mam zajmować się ludźmi, którzy tego potrzebują i to jest mój cel. Wolałbym być w cieniu – tłumaczył ortopeda.
Tymczasem dla Rosati życie w blasku fleszy to konieczność. Wszystkie najważniejsze wydarzenia relacjonuje w mediach społecznościowych. Nową miłością także pochwaliła się na Instagramie w kwietniu zeszłego roku. Od niedawna próżno tam szukać zdjęć pary. Za to Weronika chętnie fotografuje się ze znajomymi oraz sławnymi aktorami z Ameryki.
Kiedy w grudniu Śmigielski obchodził 50. urodziny, na jego cześć Magda Gessler wyprawiła przyjęcie w swojej restauracji, na której pojawiło się wiele gwiazd. Rosati pozowała z Grażyną Szapołowską, Grzegorzem Markowskim, ale nie z ukochanym… Czy ten brak czułości, który od jakiegoś czasu daje się zauważyć w ich związku oznacza, że uczucie powoli gaśnie?
źródło: pomponik.pl
Biografia Weroniki
Weronika Anna Rosati[1] (ur. 9 stycznia 1984 w Warszawie) – polska aktorka filmowa i telewizyjna, producentka filmowa oraz felietonistka[2]. Absolwentka Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku oraz członkini Europejskiej Akademii Filmowej.
Swoją karierę aktorską zaczynała od epizodów w polskich serialach telewizyjnych. W latach 2002–2005 grała w serialu M jak miłość. W filmie zadebiutowała w 2005 rolą Dżemmy w obrazie Patryka Vegi Pitbull; zagrała również w opartym na filmie serialu o tym samym tytule (2005–2008). W 2006 po raz pierwszy pojawiła się w zagranicznej produkcji, filmie Davida Lyncha Inland Empire. Od tamtej pory zagrała w wielu polskich i międzynarodowych produkcjach. W 2012 wcieliła się w główną rolę żeńską w filmie Obława i otrzymała nominację do Polskiej Nagrody Filmowej „Orzeł” w kategorii Najlepsza główna rola kobieca. Ponadto zagrała jedne z głównych ról w filmach Obce ciało Krzysztofa Zanussiego (2014) i Porady na zdrady Ryszarda Zatorskiego (2017), a także wystąpiła w serialach Majka (2009–2010), Luck (2012), Piąty Stadion (2013–2014), Hotel 52 (2013), Strażacy (2015–2016) oraz Belle Epoque (2017).
Weronika Anna Rosati urodziła się 9 stycznia 1984 w Warszawie, jako córka ekonomisty i polityka Dariusza Rosatiego (pół-Włocha) oraz projektantki mody Teresy Rosati[3]. Ma starszego o dwanaście lat brata, Marcina[4]. Podczas bierzmowania przyjęła imię Dolores[1]. W wieku sześciu lat wyjechała z rodzicami do Szwajcarii[5], z której do Polski wróciła mając dwanaście lat[6].
Jako nastolatka uczęszczała do ogniska teatralnego działającego przy Teatrze Ochoty w Warszawie[2] oraz uczyła się tańca i akrobatyki w teatrze Studio Buffo[7]. Przed napisaniem matury w ramach wyjątku została przyjęta do prywatnej policealnej Szkoły Aktorskiej im. Haliny i Jana Machulskich w Warszawie[8]. W 2003 dostała się na Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi[2]. Po półtora roku studiów wzięła urlop dziekański, aby móc kontynuować pracę na planie serialu M jak miłość[8]. Ostatecznie zrezygnowała z tych studiów i wyjechała do Stanów Zjednoczonych[8]. Po wyjeździe do Stanów Zjednoczonych uczyła się w Stella Adler Academy of Acting and Theatre w Los Angeles[9], Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku[9], Larry Moss Studio w Los Angeles[8] oraz Ivana Chubbuck Studio, również w Los Angeles[2]. Studia w Lee Strasberg Theatre and Film Institute ukończyła i stała się dyplomowaną aktorką[10].
Rosati zadebiutowała w 2000 rolą „Niki” w serialu Klasa na obcasach[11]. Do 2005 grała głównie epizody w serialach telewizyjnych, takich jak Samo Życie, Marzenia do spełnienia, As, Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście oraz Tak czy nie?[11]. Większą rolę zagrała jedynie w serialu M jak miłość, w którym w latach 2002–2005 wcielała się w rolę Ani, koleżanki Kingi Zduńskiej i dziewczyny Pawła Zduńskiego[11]. Przełom w jej karierze nastąpił w 2004, kiedy otrzymała jedną z głównych ról w filmie Patryka Vegi Pitbull, którego premiera odbyła się w pierwszej połowie 2005 roku. W produkcji wcieliła się w Dżemmę i zagrała u boku Marcina Dorocińskiego oraz Janusza Gajosa[2]. Za tę rolę otrzymała dwie nominacje do nagrody Złota Kaczka przyznawanej przez czytelników magazynu „Film”[12]. Na podstawie filmu zrealizowano serial z jej udziałem o tym samym tytule, który emitowany był na antenie TVP2 w latach 2005–2008[11].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz