Weronika Rosati i jej partner spodziewają się dziecka


Rosati i Smigielski​Weronika Rosati jest w ciąży? Doniesienie na ten temat krążyły po polskim show-biznesie już od jakiegoś czasu. Teraz wątpliwości na temat ewentualnego stanu błogosławionego aktorki zostały w końcu rozwiane! Okazuje się, że córka Teresy i Dariusza Rosatich faktycznie spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Weronika czeka na dziecko, którego ojcem będzie wzięty ortopeda, Robert Śmigielski. 50-letni lekarz i 33-letnia aktorka spotykali się ze sobą już przez dłuższy czas. Wygląda na to, że teraz pora na kolejny etap w ich życiu. Co na temat obecnego stanu aktorki powiedziała jej menadżerka?
Menadżerka Rosati potwierdziła pogłoski o tym, że aktorka spodziewa się dziecka. Gabriela Piekarniak w rozmowie w portalem Party.pl powiedziała: „Tak, to prawda, że Weroniki Rosati jest ciąży”. Póki co nie chciała jednak zdradzić, w którym miesiącu ciąży jest aktorka. Nieoficjalnie spekuluje się, że to już prawie 5 miesiąc! Czy aktorka jest gotowa na macierzyństwo?
Najwyraźniej tak! Weronika ostatnimi czasy promienieje i wygląda na coraz szczęśliwszą! Zgadujemy, że nie ma to związku jedynie z niezwykle udanym ostatnio życiem zawodowym gwiazdy.
Całkiem niedawno aktorka zakończyła zdjęcia do sezonu serialu „Komisarz Aleks”. Teraz będzie miała więcej czasu dla siebie, który poświęci zapewne na przygotowywanie się do roli mamy.
źródło: gala.pl
Biografia Weroniki
Weronika Anna Rosati[1] (ur. 9 stycznia 1984 w Warszawie) – polska aktorka filmowa i telewizyjna, producentka filmowa oraz felietonistka[2]. Absolwentka Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku oraz członkini Europejskiej Akademii Filmowej.
Swoją karierę aktorską zaczynała od epizodów w polskich serialach telewizyjnych. W latach 2002–2005 grała w serialu M jak miłość. W filmie zadebiutowała w 2005 rolą Dżemmy w obrazie Patryka Vegi Pitbull; zagrała również w opartym na filmie serialu o tym samym tytule (2005–2008). W 2006 po raz pierwszy pojawiła się w zagranicznej produkcji, filmie Davida Lyncha Inland Empire. Od tamtej pory zagrała w wielu polskich i międzynarodowych produkcjach. W 2012 wcieliła się w główną rolę żeńską w filmie Obława i otrzymała nominację do Polskiej Nagrody Filmowej „Orzeł” w kategorii Najlepsza główna rola kobieca. Ponadto zagrała jedne z głównych ról w filmach Obce ciało Krzysztofa Zanussiego (2014) i Porady na zdrady Ryszarda Zatorskiego (2017), a także wystąpiła w serialach Majka (2009–2010), Luck (2012), Piąty Stadion (2013–2014), Hotel 52 (2013), Strażacy (2015–2016) oraz Belle Epoque (2017).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz