Weronika Rosati i jej chłopak szykują się do ślubu?


Rosati i Smigielski​Jeden z tabloidów ogłosił, że Weronika Rosati (33 l.) i Robert Śmigielski (50 l.) szykują się do ślubu! Co ciekawe, uroczystość zbliża się wielkimi krokami i odbędzie się już wkrótce!
O tym, że Rosati znów jest zakochana, w mediach głośno zrobiło się w kwietniu zeszłego roku. Na jaw wyszło, że nowym facetem aktorki jest ortopeda i ekspert „Dzień Dobry TVN”, Śmigielski, który swego czasu leczył stopę jej byłego ukochanego, Piotra Adamczyka. Prywatnie Robert jest ojcem czworga dzieci i ma na koncie rozstanie z żoną.
Tabloidy informowały, że zakochani stosunkowo szybko zamieszkali ze sobą. Gwiazdka ponoć spakowała swoje rzeczy i wprowadziła się do warszawskiego mieszkania mężczyzny. Wygląda na to, że to zbliżyło ich jeszcze bardziej. Roberta poznali też rodzice Rosati, a zięć chyba przypadł im do gustu.
Podobno teraz Weronika i Robert szykują się do ślubu! Jak dowiedział się „Super Express”, para ma pobrać się w połowie marca bieżącego roku. Uroczystość ma odbyć się w Arkadach Kubickiego i będzie dosyć skromna, choć nie zabraknie ekskluzywnych przysmaków, z kawiorem i szampanem na czele.
„Uroczystość zapowiada się niezwykle skromnie, ale z klasą. Na weselu pojawi się nie więcej niż 50 osób – będzie to głównie rodzina i wyłącznie najbliżsi przyjaciele. Żadnych celebrytów” – mówi tabloidowi przyjaciel rodziny.
Suknię dla Weroniki uszyć ma jej mama-projektantka. Kreacja ma być biała, zdobiona perłami i z długim rękawem.
„Weronika marzy o sukni w stylu swojej idolki Elizabeth Taylor. Jej mama robi wszystko, by to marzenie spełnić” – dodaje informator gazety.
źródło: pomponik.pl
tagi: Weronika wyjdzie za mąż
Biografia Weroniki
Weronika Anna Rosati[1] (ur. 9 stycznia 1984 w Warszawie) – polska aktorka filmowa i telewizyjna, producentka filmowa oraz felietonistka[2]. Absolwentka Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku oraz członkini Europejskiej Akademii Filmowej.
Swoją karierę aktorską zaczynała od epizodów w polskich serialach telewizyjnych. W latach 2002–2005 grała w serialu M jak miłość. W filmie zadebiutowała w 2005 rolą Dżemmy w obrazie Patryka Vegi Pitbull; zagrała również w opartym na filmie serialu o tym samym tytule (2005–2008). W 2006 po raz pierwszy pojawiła się w zagranicznej produkcji, filmie Davida Lyncha Inland Empire. Od tamtej pory zagrała w wielu polskich i międzynarodowych produkcjach. W 2012 wcieliła się w główną rolę żeńską w filmie Obława i otrzymała nominację do Polskiej Nagrody Filmowej „Orzeł” w kategorii Najlepsza główna rola kobieca. Ponadto zagrała jedne z głównych ról w filmach Obce ciało Krzysztofa Zanussiego (2014) i Porady na zdrady Ryszarda Zatorskiego (2017), a także wystąpiła w serialach Majka (2009–2010), Luck (2012), Piąty Stadion (2013–2014), Hotel 52 (2013), Strażacy (2015–2016) oraz Belle Epoque (2017).
Weronika Anna Rosati urodziła się 9 stycznia 1984 w Warszawie, jako córka ekonomisty i polityka Dariusza Rosatiego (pół-Włocha) oraz projektantki mody Teresy Rosati[3]. Ma starszego o dwanaście lat brata, Marcina[4]. Podczas bierzmowania przyjęła imię Dolores[1]. W wieku sześciu lat wyjechała z rodzicami do Szwajcarii[5], z której do Polski wróciła mając dwanaście lat[6].
Jako nastolatka uczęszczała do ogniska teatralnego działającego przy Teatrze Ochoty w Warszawie[2] oraz uczyła się tańca i akrobatyki w teatrze Studio Buffo[7]. Przed napisaniem matury w ramach wyjątku została przyjęta do prywatnej policealnej Szkoły Aktorskiej im. Haliny i Jana Machulskich w Warszawie[8]. W 2003 dostała się na Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi[2]. Po półtora roku studiów wzięła urlop dziekański, aby móc kontynuować pracę na planie serialu M jak miłość[8]. Ostatecznie zrezygnowała z tych studiów i wyjechała do Stanów Zjednoczonych[8]. Po wyjeździe do Stanów Zjednoczonych uczyła się w Stella Adler Academy of Acting and Theatre w Los Angeles[9], Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku[9], Larry Moss Studio w Los Angeles[8] oraz Ivana Chubbuck Studio, również w Los Angeles[2]. Studia w Lee Strasberg Theatre and Film Institute ukończyła i stała się dyplomowaną aktorką[10].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz