Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski zamieszkają razem?


Weronika Książkiewicz (37 l.) i Marek Bukowski (48 l.) podjęli ważną decyzję. Wcześniej przygotowali na to swoje dzieci.

Wszystko wskazuje na to, że związek Książkiewicz i Bukowskiego wstąpił w nowy etap. Aktorska para postanowiła bowiem zamieszkać razem.

Marek od rozwodu z żoną Ewą Bukowską (52 l.), który miał miejsce w maju tego roku, wynajmował różne mieszkania. Gdy w sierpniu media obiegła wiadomość, że aktor związał się z Weroniką, para uznała najwyraźniej, że nie musi już dłużej ukrywać się ze swoimi uczuciami.

Musieli jednak najpierw przygotować na zmiany swoje dzieci. Weronika ma syna Borysa (8 l.), którego ojcem jest biznesmen Krzysztof Latek. Później związana była z reżyserem Mitją Okornem, lecz ten związek też nie przetrwał.

Uczucie Książkiewicz i Bukowskiego wybuchło na planie serialu „Leśniczówka”, w którym grają parę zakochanych.

Marek ze swojego, trwającego 20 lat małżeństwa z Ewą, doczekał się dwóch synów: Szymona i Marcina. Kilka lat temu małżonkowie ogłosili separację. Podejmowali próby ratowania związku, lecz w końcu zdecydowali się na rozwód.

Dziś Bukowski układa sobie życie z Książkiewicz. Oboje wierzą, że są dla siebie stworzeni.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Weronice

Weronika Książkiewicz (ur. 21 marca 1981 w Moskwie) – polska aktorka.

Jest córką choreografki i tancerki baletowej Beaty Książkiewicz. Ojciec aktorki jest Rosjaninem pochodzącym z Moskwy[1].

Uczęszczała do XX LO w Poznaniu do klasy o profilu teatralnym. W 2005 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi.

W 2005 zadebiutowała w teatrze rolą Józi w spektaklu Poszaleli Aleksandra Fredry wystawianym na scenie Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. Występowała w teatrach: Nowym w Łodzi (2005–2007), Teatr „Bagatela” im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego (2006) i 6. Piętro w Warszawie (2010).

W grudniu 2008 uczestniczyła w sesji fotograficznej dla magazynu „Playboy”[2]. Wraz z Rafałem Maserakiem miała wziąć udział w dziewiątej edycji programu Taniec z gwiazdami, lecz z powodów zdrowotnych musiała zrezygnować z konkursu[3]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Marku

Marek Bukowski (ur. 26 listopada 1969 w Miliczu) – polski aktor filmowy i teatralny, reżyser, scenarzysta oraz producent.

W 1992 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Przed jej ukończeniem, w 1991 roku na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni otrzymał Nagrodę za pierwszoplanową rolę męską w filmie Nad rzeką, której nie ma. W 1995 roku został uhonorowany Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. W 2013 oraz w 2014 roku został nagrodzony Telekamerą w kategorii Aktor za rolę Piotra Gawryły w serialu Na dobre i na złe[1][2].

Były mąż aktorki Ewy Bukowskiej. Mają dwóch synów: Szymona i Marcina. W maju 2018 roku jego żona za pośrednictwem internetu poinformowała o ich rozwodzie [1] Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 21 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *