Waligórska i Lisiecki: nerwowo przed ślubem


waligorska-lisieckiPrzygotowania ślubne i stres z nimi związany dały się we znaki Magdalenie Waligórskiej (35 l.) i Mateuszowi Lisieckiemu (29 l.).
Już za miesiąc popularna Wioletka z „Rancza” i jej ukochany złożą sobie w Rzymie przysięgę małżeńską. Niestety, bardzo stresujące przedślubne przygotowania, stałe obcowanie ze sobą prywatnie i w pracy, doprowadziły do napięć i nerwowej atmosfery w związku.
Aby zapobiec takim sytuacjom na przyszłość, Magda i Mateusz wprowadzili pewne zmiany do wspólnego życia i zamierzają ich restrykcyjnie przestrzegać. Mimo że bardzo się kochają i lubią ze sobą przebywać, postanowili, że będą mieli odrębne pasje i zajęcia, które druga osoba musi uszanować. To ma być własne, niezależne terytorium, do którego druga strona nie będzie rościła żadnych pretensji.
– Mateusz uwielbia piłkę nożną, jest bramkarzem w amatorskiej lidze, ma swoje przyjaźnie związane z futbolem. Z kolegami regularnie oglądają go w telewizji, trenują i często rozgrywają mecze. Nie robię mu o to wymówek, nawet jeśli jestem niezadowolona, bo ten czas mógłby spędzić ze mną – mówi „Na żywo” aktorka podkreślając, że i ona ma swój świat.
I zapowiedziała, że nawet po ślubie chce często spotykać się z przyjaciółkami, chodzić do kosmetyczki i odwiedzać SPA. – Oczywiście Mateusz wolałby wyjeżdżać ze mną, ale nie zrezygnuję z tej odrobiny wolności, choćby po to, byśmy mogli czasem za sobą zatęsknić – twierdzi aktorka.
Póki co, pośród przedślubnych przygotowań udało im się wykroić kilka dni na wspólny wypad na kajaki. – Cieszę się, że mamy również takie pasje, które możemy realizować razem – wyznaje Magda.
źródło: pomponik.pl
Biografia Magdaleny
Magdalena Waligórska (ur. 5 stycznia 1981 w Jędrzejowie) – polska aktorka teatralna i filmowa.
Absolwentka PWST we Wrocławiu, którą ukończyła w 2007. Studiowała wiedzę o teatrze w Akademii Teatralnej w Warszawie. Przed rozpoczęciem studiów grała w filmach i serialach, głównie epizody, m.in. w filmie Romana Polańskiego Pianista, w serialach Klan, Na dobre i na złe. Szerzej znana publiczności stała się od czasu wystąpienia w roli barmanki Wioletki w serialu Ranczo.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Mateusza
data urodzenia: 1987
Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie.
wzrost: 178 cm
Filmografia
2010 Victoria znaczy zwycięstwo Victorious (serial TV 2010 – 2013) Russ (głos) (polski dubbing)
2008 Teraz albo nigdy! (serial TV 2008 – 2009) Wyrostek
2008 Wydział zabójstw (serial TV 2008 – ) Piotr Olszewski
2008 Ojciec Mateusz (serial TV 2008 – ) Uczeń (niewymieniony w czołówce)

Dodaj komentarz