Vita Sidorkina i jej chłopak wzięli ślub


Znana z prezentowania bielizny „Victoria’s Secret” Vita Sidorkina jest już po ślubie! 23-letnia rosyjska modelka wyszła za włoskiego producenta filmowego, Valeriego Morabitiego (43 l.).

Ślub pary odbył się we Włoszech i pojawiło się na nim sporo tamtejszych celebrytów. Trzeba przyznać, że suknia panny młodej z dopinanym tiulem robiła spore wrażenie!
źródło: pomponik.pl
tagi: wyszła za mąż, partner Valerio Morabito

Kilka słów z Wikipedii o Victoria’s Secret

Victoria’s Secret – amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą damskiej bielizny, odzieży oraz kosmetyków[1].

Firma została założona w San Francisco w 1977 roku przez absolwenta Uniwersytetu Stanford, Roya Raymonda[1]. Nazwa marki pochodzi od Królowej Victorii, która znana była ze swojego zamiłowania do gorsetów i bielizny, co według Roya Raymonda, było jej sekretem w udanym pożyciu seksualnym, gdyż Królowa doczekała się dziewięciorga dzieci[2]. W latach 70-tych temat bielizny był krępujący, w tych czasach majtki i biustonosze miały być przede wszystkim praktyczne, wygodne i tanie, a bardziej ekskluzywne modele dostępne były w sex shopach[3].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 72 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *