Viola Kołakowska ma nowego chłopaka?


Wygląda na to, że jest już następca barmana Liska! Zdjęcia, które zrobiono kilka dni temu w Warszawie, nie pozostawiają cienia wątpliwości, że barman zwany Liskiem, którego widywano przez pewien czas u boku Violi Kołakowskiej (41 l.), przeszedł do historii.
I pokazują, komu ustąpił miejsca – przystojniakowi z obfitą brodą.
Była modelka i trochę aktorka, dawniej dziewczyna aktora Tomasza Karolaka i matka jego córki i syna, pozwalała brodaczowi podrywać się słowami, uśmiechami, romantycznym prezentem, a ich spotkanie zakończyło się – jakże by inaczej! – całusem, który nie wyglądał na dodatek do przyjacielskiego „no to pa”.
Po rozstaniu Kołakowska wzięła komórkę, wybrała numer i pochłonęła ją konwersacja.
Czyżby telefonowała do swego adoratora, żeby powiedzieć mu to, czego nie zdążyła lub nie była gotowa wyznać, patrząc mu głęboko w oczy? Czekamy na rozwój wydarzeń!


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Violi
Viola Kołakowska, właściwie Wioletta Kołakowska, przed zmianą nazwiska: Wioletta Kołek (ur. 13 lipca 1977 w Chorzowie) – polska aktorka, modelka, stylistka programu Dzień dobry TVN.
Urodziła się 13 lipca 1977 roku w Chorzowie. Jest bratanicą Romana Kostrzewskiego – wokalisty występującego niegdyś w grupie Kat[1].
Zadebiutowała jako modelka w połowie lat 90. XX wieku. Do dzisiaj[kiedy?] okazjonalnie pojawia się na wybiegu. Najczęściej prezentowała kolekcje Teresy Rosati i Hexeline. Od 2009 roku stylistka programu Dzień dobry TVN, wspólnie z Ewą Krajewską przygotowują cykl reportaży pt. „Moje ciuchy: metamorfoza…”[2].
W latach 2006–2017 pozostawała w związku z aktorem Tomaszem Karolakiem, z którym ma córkę Lenę (ur. 5 listopada 2007) i syna Leona (ur. 20 lutego 2013)[3]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz