Victoria i David Beckhamowie sprzedali słynną rezydencję


beckham-adamsVictoria Beckham i jej mąż kilka miesięcy temu postanowili wystawić na sprzedaż swoją słynną rezydencję pod Londynem, zwaną przez brytyjskie media „Beckingham Palace”, na wzór siedziby królowej Elżbiety II. Okazuje się, że nawet w tak trudnych dla rynku nieruchomości czasach, parze nie tylko udało się pozbyć ogromnej willi, ale także… zarobić na transakcji fortunę!

Jak donosi brytyjski brukowiec „Daily Mirror”, gwiazdy kupiły rezydencję w hrabstwie Hertfordshire w 1999 roku za 2,5 mln funtów. 15 lat później Victorii i Davidowi Beckhamom udało się sprzedać ją za bagatela 11 mln! Nowym właścicielem „Beckingham Palace” został Neil Utley, prezes jednego z dużych towarzystw ubezpieczeniowych.

Według informatorów „Daily Mail”, pieniądze zarobione na sprzedaży rezydencji Victoria i David przeznaczą na dokończenie remontu nowego domu w zachodnim Londynie, który kupili za… 40 mln funtów. Pozostałe pieniądze para zamierza zainwestować w otwarcie w brytyjskiej stolicy luksusowej restauracji.
źródło: gala.pl

(Odwiedzono: 26 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *