Usher i jego żona rozstali się


usher-miguelDrugie małżeństwo Ushera (39 l.) niebawem przejdzie do historii! Wokalista pierwszy ślub wziął w 2007 roku. Niestety, małżeństwo ze stylistką Tameką Foster, która urodziła mu dwóch synów, przetrwało jedynie dwa lata.
Para ogłosiła rozwód pół roku po narodzinach drugiego dziecka, a gwiazdor wyjawił, że tak naprawdę rozstali się dużo wcześniej.
W 2015 roku Usher poślubił swoją managerkę, Grace Miguel, z którą zaczął się spotykać tuż po rozwodzie z pierwszą żoną.
Niestety, właśnie oboje ogłosili, że ich małżeństwo przechodzi do historii.
Para wydała oświadczenie, w którym zapewnia,że nie są skłóceni i zamierzają się przyjaźnić.
„Po wielu rozważaniach wspólnie doszliśmy do wniosku, że pójdziemy osobnymi ścieżkami. Pozostaniemy jednak przyjaciółmi, którzy będą wspierać się wzajemnie w kolejnych etapach życia” – czytamy.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Usherze
Usher, właściwie Usher Terry Raymond IV (ur. 14 października 1978) – amerykański wokalista, tancerz oraz aktor, uważany za współczesnego króla muzyki R&B[1][2]. Popularność Ushera zapoczątkowana została pod koniec lat 90., wraz z premierą drugiego albumu, My Way i utworu „Nice and Slow”, który uplasował się na szczycie listy Billboard Hot 100. Z następnej płyty artysty, 8701, pochodziły kolejne single numer jeden w Stanach Zjednoczonych: „U Remind Me” i „U Got It Bad”. Każdy z tych albumów rozszedł się w ponad 8 milionach egzemplarzy na całym świecie, czyniąc Ushera jednym z najlepiej sprzedających się artystów R&B lat 90.[3].
Usher kontynuował swój sukces wydaną w 2004 roku płytą Confessions, która w samych Stanach Zjednoczonych znalazła ponad 10 milionów nabywców i w następstwie uzyskała status diamentowego albumu według RIAA. Światowa sprzedaż Confessions przekroczyła 20 milionów kopii, dzięki czemu wyróżniany jest jako jeden z najlepiej sprzedających się albumów w historii[4]. Dzięki Confessions Usher ustanowił również rekord Billboardu, jako że cztery single z albumu: „Yeah!”, „Burn”, „Confessions Part II” oraz „My Boo” kolejno zastępowały się nawzajem na pierwszej pozycji listy Hot 100; wyczyn ten nie udał się żadnemu innemu artyście.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz