Urbańska nagrywa kolejny teledysk. Z Januszem Józefowiczem


urbanska-jozefowiczNatasza Urbańska znów uwierzyła mężowi, który wytłumaczył jej, że współtworzony przez niego teledysk do Rolowania, w którym Natasza liże umywalkę, jest świetny, tylko „schamiali” Polacy się na nim nie poznali.

Niestety, szum medialny wokół klipu nie przełożył się na sukces piosenki. Natasza zaliczyła kilka wizyt w programach śniadaniowych i udzielała wywiadów, ale jej utworu próżno szukać na listach przebojów. Na szczęście Józefowicz przekonał ją, że to i tak wielki sukces.

– Natasza jest zachwycona szumem wokół „Rolowania” – mówi w rozmowie z Faktem osoba z otoczenia pary. W końcu znalazła się w centrum uwagi.

Jeżeli to był jej cel, to rzeczywiście – udało się.

Urbańska uznała, że skoro Januszowi tak świetnie poszło z poprzednim klipem, to sprawdzi się jako twórca kolejnego, do piosenki Escamillo. Utwór ten jest zupełnie w innej stylistyce, ale Natasza nie wątpi, że mąż znów zaskoczy ją świeżym pomysłem. Już zapowiedziała, że za realizację teledysku będzie odpowiedzialna ta sama ekipa co poprzednio, z Józefowiczem na czele.
źródło: pudelek.pl

(Odwiedzono: 9 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *