Uma Thurman wypoczywa z nowym partnerem na plaży


Uma Thurman kojarzona jest głownie z takich hitów filmowych jak Pulp Fiction czy Kill Bill, a ostatnio z komedii Ugotowany. Aktorka od lat bardzo skrupulatnie dba o prywatność swoją i swojej rodziny. Nawet kiedy po latach małżeństwa roszowała się z aktorem Ethanem Hawke’m, dbała o to, aby do prasy nie przedostały się szczegóły ich rozstania. Para rozeszła się polubownie i każdy z byłych małżonków poszedł w swoją stronę. Dla aktorki nie było to łatwe o tyle, że Ethan Hawke rzekomo zdradził żonę z modelką Jen Perzow. Umie udało się jednak jakoś to przeboleć. Na pewno pomógł jej w tym kolejny związek. Tym razem z Arpadem Bussonem, któremu pięć lat temu urodziła córkę Lunę. Parze udało się znaleźć wspólne szczęście?
Jak się okazało – nie na długo. Także ten związek nie przetrwał próby czasu. Relacja Umy i Arpada zakończyła się długą i męczącą batalią sądową o prawa do opieki nad dzieckiem, które w styczniu tego roku zostały w pełni zasądzone Umie.
Aktorka nie zamierza jednak najwyraźniej wychowywać córki bez chłopaka. 46-letnia gwiazda wybrała się ostatnio na wakacje na modną wyspę St. Barths, gdzie wypoczywała w towarzystwie nowego partnera.
O nowym ukochanym Umy nie wiadomo póki co za wiele, poza tym, że to wysoki, szczupły i przystojny brunet, który nie stroni od gabinetów tatuażu.
Naszą największą uwagę zwróciła jednak sama Uma, która na wyspie prezentowała się doprawy atrakcyjnie w czarnym bikini. Nie zmienia to faktu, że jej sylwetka sama w sobie robi niemałe wrażenie!
Jak widać, mimo wielu życiowych perypetii, aktorka jest w doskonałej formie! Dalibyście jej 46 lat?!

źródło: gala.pl
Biografia Umy
Uma Thurman (ur. 29 kwietnia 1970 w Bostonie) – aktorka amerykańska.
Uma, córka pierwszego buddyjskiego mnicha w Ameryce Roberta Thurmana i modelki Neny von Schlebrügge (byłej żony Timothyego Leary’ego) dostała imię hinduskiej bogini światła i piękna. W domu prowadzono uczone dysputy filozoficzne, w których aktywny udział brały także dzieci (oprócz Umy również – Ganden, Dechen i Mipam). W zawsze otwartym domu gościły znane osobistości (m.in. Dalajlama). Często zmieniała szkoły, i miejsce zamieszkania – Amherst, Massachusetts, Woodstock. Unikatowe imię i uroda (Uma była wyższa od swoich rówieśników) utrudniały jej aklimatyzację w nowym otoczeniu. Dwukrotnie (mając 1 rok i w wieku 11 lat) odwiedziła Indie (w sumie spędziła tam 2 lata). W wieku 14 lat została wysłana do Northfield Mount Hermon School.
Jako 15-latka wyruszyła do Nowego Jorku. Zaczynała jako modelka, pojawiła się na okładce „Glamour”.
W 1987 roku zagrała Laurę w Kiss Daddy Goodnight. Rok później w roli Wenus (Przygody barona Munchausena) pojawiła się na ekranie naga. W 1990 Uma wzięła ślub z Garym Oldmanem. W 1992 małżeństwo rozpadło się. Tymczasem Uma stworzyła kreacje w Final Analysis i Mad Dog – jednak filmy te nie odniosły kasowego sukcesu. Skorzystała z propozycji Quentina Tarantino w Pulp Fiction – za rolę żony gangstera dostała nominację do Oskara.
Na planie filmu Gattaca – szok przyszłości poznała bliżej Ethana Hawka. Dwa miesiące po ich ślubie (pobłogosławionym przez Dalajlamę) w 1998 urodziła córkę Mayę, a w 2002 syna Levona.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)