Trevor Engelson i Tracey Kurland wzięli ślub


Trevor Engelson, czyli były mąż Meghan Markle, wziął ślub. Jak donoszą zachodnie media, jego wybranką jest piękna blondynka, córka multimilionera. Jak wyglądało ich wesele? Było zorganizowane z takim rozmachem, co ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle?
Producent filmowy i były mąż księżnej Sussex, Trevor Engelson ogłosił informację o zaręczynach zaledwie dwa tygodnie po królewskim ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle. Były mąż księżnej poprosił o rękę swoją dziewczynę, Tracey Kurland w Kalifornii i opublikował na Instagramie zdjęcie z diamentowym pierścionkiem zaręczynowym. Fotografię podpisał: „Największy szczęściarz na świecie! Przygotujcie się na imprezę.”Jak się okazuje, były mąż Markle ożenił się kilka dni temu, a jego wesele było o wiele skromniejsze, niż królewski ślub jego poprzedniej wybranki.
Meghan i Trevor rozstali się w 2013 roku. Para wzięła ślub na Jamajce we wrześniu 2011 roku i była w związku małżeńskim przez dwa lata. Markle i jej były mąż zaczęli spotykać się w 2004 roku, po tym jak wpadli na siebie w jednym z barów. Szybko jednak w ich małżeństwie zaczęły się problemy. Podobno Engelson czuł, że zaczął przeszkadzać Markle w karierze i zamiast wsparciem, stał się dla niej „kulą u nogi”.
Były mąż Meghan – Trevor, ożenił się z Tracey Kurland, córką multimilionera. Ojciec dziewczyny dorobił się na pracy na kierowniczym stanowisku w brytyjskiej agencji nieruchomości. W 2006 roku jego akcje wyceniono na 200 milionów dolarów. Para pobrała się zaledwie po niecałym roku znajomości. Według Daily Mail ślub byłego męża Markle odbył się w Hidden Hills w Kalifornii. Uroczystość była bardzo skromna, utrzymana w meksykańskim stylu i miała intymny charakter.
źródło: gala.pl
Kilka słów z Wikipedii o Trevorze
Trevor Jed Engelson (ur. 23 października 1976) jest amerykańskim reżyserem filmowym, producentem i agentem talentów. Jest także znany jako pierwszy mąż Meghan Markle, która później został księżną Sussex po ślubie z księciem Harrym. Engelson urodził się 23 października 1976 r. w Great Neck w stanie Nowy Jork, syn Leslie i Davida J. Engelsona. [1] Jest pochodzenia żydowskiego. [2] Uczęszczał do John L. Miller Great Neck North High School i studiował dziennikarstwo na University of Southern California w Los Angeles. Po ukończeniu USC, Engelson rozpoczął karierę jako asystent produkcji, a następnie przeniósł się do zarządzania talentami przed założeniem własnej firmy produkcyjnej, Underground, w 2001 roku. [2] Jako producent pracował nad kilkoma filmami i programami telewizyjnymi. Należą do nich: Remember Me, Outpost 37, License to Wed i All About Steve. Wyprodukował także serial Snowfall. [3] W 2018 roku ogłoszono, że Engelson ma rozpocząć prace nad nadchodzącym fikcyjnym dramatem FOX o brytyjskim księciu. Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org
Kilka słów z Wikipedii o Meghan
Meghan, księżna Sussexu (ang. Meghan, Duchess of Sussex), urodzona jako Rachel Meghan Markle (ur. 4 sierpnia 1981 w Los Angeles) – amerykańska aktorka i aktywistka społeczna, od 19 maja 2018 żona brytyjskiego księcia Henryka. Po ślubie uzyskała tytuł księżnej Sussexu.
Rodzina jej ojca wywodzi się od króla Anglii Edwarda III Plantageneta i jego trzeciego syna Lionela z Antwerpii, który z małżeństwa z hrabiną Ulsteru Elisabeth de Burgh miał córkę Filipę Plantagenet, żonę hrabiego Edmunda Mortimera. Ich córka Elisabeth Mortimer z małżeństwa z rycerzem Henrym Percy (bohaterem sztuki Williama Szekspira Henryk IV) miała córkę Elisabeth Percy, żonę lorda Johna Clifforda. Urodzona z tego małżeństwa Mary Clifford wyszła za rycerza Filipa Wentwortha i miała z nim córkę Elisabeth. Mary Clifford i Filip Wentworth byli też przodkami księcia Henryka, męża Meghan Markle[1]. Elisabeth Wentworth wyszła za mąż za rycerza Martina De La See i z nim miała, między innymi, córkę Joan, żonę Petera Hildyarda lorda Winestead. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org