Tomasz Puzon i Katarzyna Czarnecka wzięli ślub


Puzon i Czarnecka slubTomasz Puzon (41 l.) – polski karateka stylu kyokushin, dwukrotny Międzynarodowy Mistrz Ameryk Karate Kyokushin wagi średniej – nie jest już do wzięcia. Sportowiec kilka dni temu wziął ślub ze swoją ukochaną.
Uroczystość odbyła się w Pałacu Bursztynowym we Włocławku. Wybranką Tomasza jest Katarzyna Czarnecka. Uczestnik polsatowskiego „Celebrity splash” do tej pory niespecjalnie chwalił się wybranką. Czy po ślubie to się zmieni? Puzon prowadził również program Zakład? Zakład! na antenie TVN Turbo. Jak Wam się podoba pani Puzonowa?
źródło: pomponik.pl i gala.pl
tagi: wyszła za mąż, żona
Biografia Tomasza
Tomasz Puzon (ur. 12 sierpnia 1975) – polski karateka stylu kyokushin (1. dan). Pięciokrotny medalista Międzynarodowych Mistrzostw Ameryk Karate. Mistrz Ameryki w kategorii średniej z 2009 i 2011 roku , Wicemistrz Ameryki kategorii ciężkiej z 2005 roku. Zwycięzca 5th Annual Kyokushin Challenge Karate Tournament w Seattle (w stanie Waszyngton) na którym spotkali się zawodnicy różnych sztuk walki. Uczestnik prestiżowego turnieju Ring Wars Xtreme Kyokushin 2009[1]. Swoją przygodę z karate Kyokushin rozpoczął w roku 1990 pod okiem Czesława Koszyka w Dębickim Klubie Kyokushin Karate. W okresie studiów na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie uczęszczał także na treningi do Shihan Andrzeja Drewniaka. W 1999 r. wyemigrował do USA i tam podjął treningi sztuki walki w KANKU Karate Club Chicago u Shihan Lesława Samitowskiego 6.dan (trenera kadry USA oraz fizjoterapeuty Andrzeja Gołoty[2]). W Stanach Zjednoczonych otworzyły się nowe możliwości, dzięki którym Tomasz Puzon miał okazje poznać i trenować z największymi gwiazdami amerykańskiego filmu akcji takimi jak Dolph Lundgren, Michael Jai White, czy Kenji Yamaki[3].
Kariera medialna
2011: TVN: Wystąpił jako gwiazda sportu najdroższego programu TVN-u „Wipeout Wymiatacze”. Tomasz Puzon reprezentował Polskę w turnieju na najbardziej ekstremalnym torze przeszkód na świecie w Buenos Aires. Jedyny taki, który został wybudowany specjalnie na potrzeby programu w Argentynie. To właśnie tam, na lądzie, w wodzie, błocie, powietrzu reprezentował Polskę walcząc o puchar Wipeout Cup. W programie rywalizowały ze sobą 4 drużyny: Polacy, Ukraińcy, Białorusini oraz połączone siły Czechów i Słowaków. Polacy zdobyli puchar Wipeout Cup[12][13][14].
2011: TVN Warszawa: Tomasz Puzon zadebiutował w roli prowadzącego Gale Miss Warszawy 2011. Wybory najpiękniejszej Warszawianki odbyły się w Belvedere Residence[15].
2011: TVN Turbo: Prowadzący nowy sportowy show „Zakład? Zakład!”[16].
2012: Eska TV: „Weekend z Jankesem” odcinek 15[17].
2013 :PiersiBadacze: uczestnik kampanii „Rak. To się leczy!” – ogólnopolskiej akcji społecznej, która w pozytywny sposób motywuje Polaków do profilaktyki nowotworów. Aplikacja na urządzenia mobilne, której celem jest nauczenie Polek samobadania w oparciu o formułę DOB, czyli Dotyk-Obserwacja-Badanie – nagrodzona statuetką Mobile Trends Awards 2013.[18]
2015:Polsat Celebrity Splash!: Show realizowany był Termach Maltańskich w Poznaniu.
2015:TVN : Ugotowani „Sport Star” Special – Odcinek 49-52, Sezon 8, Warszawa. Uczestnicy Tomasz Puzon, Ewa Brodnicka, Tomasz Wojda, Aniela Bogusz.[19]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

0 komentarzy do “Tomasz Puzon i Katarzyna Czarnecka wzięli ślub”

Dodaj komentarz