Tomasz Lubert zabrał żonę Ewę na rajskie wakacje


lubert-tomasz-ewaWiele polskich gwiazd zdecydowało się spędzić tegoroczne święta z dala od rodzinnych miejscowości. Kinga Rusin pochwaliła się urlopem w górach, na który zabrała swoje córki, Polę i Igę. Inne celebrytki wolały bardziej egzotyczne kierunki. Muzyk Tomasz Lubert postanowił wybrać się ze swoją żoną i jej nastoletnim synem na rajskie wakacje.

Parę dni temu Ewa opublikowała na swoim facebookowym profilu zdjęcia z Gran Canarii. Pozuje na nich w skąpych strojach, które odsłaniają jej szczupłą sylwetkę. Nas zachwyciły również piękne widoki, słoneczna pogoda i błękitna woda.

Wycieczka z Gran Canaria na Teneryfe:)Po drodze piękne Delfiny:) a po poludniu już w obłokach:)))) – podpisała fotki Ewa.

Zobaczcie, jak wyglądają wakacje jednej z najbardziej kontrowersyjnych par polskiego show-biznesu!

ewa-lubert-wakacje
źródło: nocoty.pl

Biografia Tomasza

Tomasz Lubert (ur. 22 czerwca 1972 w Gdańsku) – polski kompozytor, gitarzysta i producent muzyczny. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV[1].
W latach 1990–1998 był tenorem w kilku chórach, m.in w chórze muzyki cerkiewnej CONTINUO.

W latach 1994–1998 występował z zespołem Starless.

W roku 2000 założył zespół Virgin, w którym jako wokalistka występowała Doda. Był liderem i twórcą większości piosenek zespołu. W 2007 zamierzał, z powodu pogarszających się relacji towarzyskich, rozwiązać zespół, ale okazało się, że prawnie nie jest do tego upoważniony[2].

Po rozwiązaniu Virgin postanowił założyć nowy zespół, który istnieje od 2007 pod nazwą Video. Grał w nim na gitarze i obsługiwał loopy. Odszedł z zespołu w 2009.

W 2009 założył zespół Volver. Latem 2010 zespół zdobył 3 festiwalowe nagrody na festiwalach TOPtrendy, Bydgoszcz Hit Festiwal i „Superjedynkę” w Opolu, na XLVII Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Wideo – Tomasz Lubert i jego żona Ewa Wojtasik

(Odwiedzono: 49 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *