Tomasz Karolak i Magdalena Dziun rozstali się


Tomasz Karolak rozstał się z Magdaleną Dziun. Para była razem zaledwie kilka miesięcy. O rozstaniu poinformowała Magda na swoim Instagramie, przy okazji dodając, że Karolak… wrócił do Violi Kołakowskiej!
Karolak rozstał się z partnerką. Aktor pierwszy raz oficjalnie pokazał się ze swoją nową dziewczyną na warszawskiej premierze filmu „7 uczuć” w październiku. Magdalena Malicka, bo tak właściwie nazywa się aktualna partnerka Tomasza, była kiedyś w związku z raperem Tede. Parę lat temu w mediach było zresztą głośno na temat niepochlebnych komentarzy kierowanych przez nią w stronę artysty po ich burzliwym rozstaniu.. Niewiele osób pamięta jednak, że Dziun próbowała też kiedyś swoich sił jako piosenkarka. W 2011 roku wydała nawet swoją jedyną jak na razie płytę pt. „A.M.B.A.”. Podstawowym zajęciem pochodzącej z Inowrocławia 39-latki jest modeling, którym zresztą zaczęła się zajmować już jako nastolatka. Magdalena wczoraj na Instagramie ogłosiła, że ona i Tomasz nie są już razem, a aktor… wciąż romansuje z Violą Kołakowską!
Dziun opublikowała na Instagramie post, w którym napisała, że rozstała się z Karolakiem. Modelka oznajmiła, że „piaskownicę opuściła 18 grudnia”:

„Chcąc rozpocząć Nowy Rok z czystym i jasnym kontem, informuję wszystkich zainteresowanych, że mój związek z Tomaszem K szybciej się skończył, niż się zaczął. Wszystko z prostej i niebanalnej przyczyny. Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę” – napisała modelka na Instagramie.

Karolak nie chce komentować rozstania.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Tomaszu
Tomasz Paweł Karolak (ur. 21 czerwca 1971 w Radomiu) – polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, piosenkarz i wokalista zespołu Pączki w Tłuszczu[1]. Założyciel i dyrektor artystyczny Teatru IMKA[2].
Urodził się w Radomiu, gdzie jego rodzice w okresie PRL byli oficerami Ludowego Wojska Polskiego (służyli w Pułku Lotniczym i Dywizjonie Rakietowym)[3][4]. Mieszkał m.in. w Ustroniu Morskim, Warszawie i Mińsku Mazowieckim, gdzie zaangażował się w pracę kółka teatralnego.
Po niezdanym egzaminie do szkoły teatralnej w Warszawie, podjął studia na kierunku resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Za czwartym podejściem dostał się do krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył w 1997. Pracę magisterską obronił dopiero w 2016, w związku z kandydowaniem na stanowisko dyrektora Teatru Ateneum w Warszawie[5].
Debiutował w teatrze 16 grudnia 1995 w roli mistrza ceremonii w spektaklu „Biesy albo Mały Plutarch żywotów nieudanych” według powieści „Biesy” Fiodora Dostojewskiego w Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Występował w teatrach krakowskich: im. Juliusza Słowackiego (1997–1999), Sceny STU (1997–1999), Nowym w Łodzi (1999–2003, 2005) oraz teatrach warszawskich: Montownia (2002), Narodowym (2003–2004), Rozmaitości (2005) i Centrum Artystycznym M25 [Mińska 25] (2006). W 2003 podczas XXVIII Opolskich Konfrontacjach Teatralnych w Opolu odebrał nagrodę aktorską za rolę Drania w spektaklu „Kurka wodna” Witkacego w Teatrze Nowym w Łodzi. W 2014 minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Małgorzata Omilanowska odznaczyła go Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org