Tomasz Kammel ma nową partnerkę?


tomasz-kammelWiele wskazuje na to, że serce Tomasza Kammela (45 l.) znów jest zajęte!
Od rozstania dziennikarza z Katarzyną Niezgodą minął już rok. Przez ten czas media kilkakrotnie łączyły Kammela z różnymi kobietami.
Czyżby faktycznie jego serce było zajęte? Wiele na to wskazuje!
„Fakt” opublikował zdjęcia dziennikarza z tajemniczą kobietą, z którą spędzał miło czas nad morzem.
„Czułe gesty i długie rozmowy pary nie wskazywały raczej na niewinną przyjaźń” – czytamy w tabloidzie.
Nie pozostaje nic innego, jak życzyć im szczęścia!
tomasz-kammel-i-partnerka
źródło: pomponik.pl
Biografia Tomasza
Tomasz Kammel, do 2004 używał nazwiska Tomasz Kamel[1] (ur. 12 lipca 1971 w Jeleniej Górze) – polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, producent, scenarzysta i trener[2].
Kariera
Od 1997 jest związany z Telewizją Polską. Przygotowywał i współprowadził z Karoliną Korwin-Piotrowską magazyn filmowy Filmidło. Później był gospodarzem wielu show TVP1 – zastąpił m.in. Jacka Kawalca w programie Randka w ciemno, prowadził również m.in. Wykrywacz kłamstw. W latach 2004–2005 był prezenterem Teleexpressu. Później wraz z Magdaleną Olszewską prowadził pierwszy reality show w TVP – Miasto marzeń. Prowadził też liczne festiwale w Polsce (m.in. Festiwal Jedynki, Sopot Festival i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu). Razem z Piotrem Kraśko przygotowywał relację z Rajdu Paryż-Dakar w 2002. Wspólnie z Nataszą Urbańską prowadził Rewię Sylwestrową 2005/2006. W TVP1 przygotowywał też magazyn Show Express, poświęcony życiu gwiazd oraz Sekrety rodzinne. Jest też twórcą kampanii medialnej Zwolnij. Szkoda życia organizowanej przez TVP1 i Stowarzyszenie Misie Ratują Dzieci. Od 2005 jest wykładowcą Instytutu Dziennikarstwa Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu. 1 sierpnia 2007 poprowadził zorganizowany przez TVP1 koncert „Nadzieja to my”, który odbył się w Częstochowie. W październiku 2007 kończył się kontrakt Tomasza Kammela z TVP, którego honorarium wynosiło kilkadziesiąt tys. złotych. 14 września TVP poinformowała o rozwiązaniu z nim umowy. Od marca 2008 prowadził w duecie z Beatą Sadowską poranny program TVP2 – Pytanie na śniadanie. Latem 2008 roku był jednym z gospodarzy cyklu koncertów Hity Na Czasie oraz Sopot Hit Festiwalu organizowanych przez TVP2 i Radio Eska. Prowadził w TVP2 teleturniej Dzieciaki górą!. TVP pożegnała się z nim po raz kolejny 8 maja 2009. 17 marca 2011 roku powrócił do TVP2 jako prowadzący A normalnie o tej porze, obecnie prowadzi Pytanie na śniadanie. Od 2 marca 2013 współprowadzi show The Voice of Poland w TVP2[3]. Od marca do czerwca 2014 prowadził program Tylko Ty! w TVP2.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz