Tomasz Kammel: jego była dziewczyna ujawnia prawdę o ich związku?

Znów jest gwiazdą telewizji, tryska energią, zabawia widzów i cieszy się niesłabnącą popularnością. Ale Tomasz Kammel ma też powody do zmartwień.
Niedawno ukazała się książka „Pięścią w szklany sufit” autorstwa jego byłej dziewczyny Katarzyny Niezgody. Kobieta rozlicza się w niej z przeszłością. Choć nie padają nazwiska, można się domyślić, o kim pisze bizneswomen.
Czy prezenter uzna, że jej słowa są skierowane do niego?

„Niestety, muszę powiedzieć, że mężczyźni w moim życiu byli raczej źródłem kłopotów i problemów. Wsparcie w ich wykonaniu zawsze kończyło się źle” – takimi słowami Niezgoda opisuje w książce relacje z płcią przeciwną.

Czyżby miała na myśli sprawę, tak zwanej „Kammelgate”? Afera, która wyszła na jaw w 2009 r., poważnie odbiła się na karierze Kammela, ale również Katarzyny.
Ona była wówczas prezesem dużego banku, on zaś, jako gwiazda TVP i właściciel firmy szkoleniowej, robił prezentacje i szkolenia dla pracowników banku za całkiem pokaźne kwoty. Po ujawnieniu tego faktu, oboje stracili swoje posady.

„Zakochana – jak wiele z nas – tracę rozum i popełniam błędy nieobliczalne w skutkach” – napisała w swojej książce była prezes.

Wówczas przetrwali tę burzę, choć wydawało się, że taka kumulacja stresów może negatywnie odbić się na ich związku. Ale oni stali za sobą murem i razem wyszli na prostą z tego zawodowego zakrętu.
Byli wtedy parą od czterech lat. Wydawało się, że są sobie pisani i spędzą wspólnie życie.

„Małżeństwem, tyle że bez ślubu jesteśmy z Kasią od paru lat. Myślę, że prędzej zaczniemy planować, z ilu osób powinna za chwilę składać się nasza rodzina. Jesteśmy klasycznym dowodem na istnienie miłości od pierwszego wejrzenia i chęci zdobycia kobiety, z którą chce się być. To szczęście, że ją spotkałem” – tak Tomasz odpowiadał, gdy pytano go o ślub.

I podobno właśnie to planowanie, z ilu osób powinna się składać rodzina, stało się kością niezgody.

„Tomek powiedział Kasi, że nie czuje się gotowy na to, by mieć dziecko” – zdradza informator „Na Żywo”.

Ich relacje zaczęły się psuć. Para rozstała się dwa lata temu. W wydanej obecnie książce Niezgoda napisała, że mężczyźni chcieli na nią wpływać.

„To było tak silne, że przestałam słuchać swojej intuicji, popełniałam straszne błędy. Teraz sama o wszystkim decyduję i to jest bardzo dobre. Słucham innych, ale bez przesady” – wyjawiła była dziewczyna Kammela.

Te słowa mogą zaboleć jej byłego ukochanego.
źródło: pomponik.pl
Biografia Tomasza
Tomasz Kammel, do 2004 znany jako Tomasz Kamel[1] (ur. 12 lipca 1971 w Jeleniej Górze) – polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, producent, scenarzysta i trener[2].
Jest synem Christiana Kammela (wcześniej Bronisława Christiana Kamela) i Anny Hetmanek-Kamel (ur. 1946; od 1995 zam. we wsi Czernica). Urodził się w Cieplicach (dzielnica Jeleniej Góry)[3]. Ma przyrodniego brata Fryderyka, który urodził się w 1997[4][5].
Po ukończeniu Szkoły Podstawowej nr 4 w Jeleniej Górze uczęszczał do Zespołu Szkół Licealnych i Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu[4]. Ukończył germanistykę z tytułem magistra w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze[4].
Od 1997 jest związany z Telewizją Polską. Przygotowywał i współprowadził z Karoliną Korwin-Piotrowską magazyn filmowy Filmidło. Później był gospodarzem wielu show TVP1: zastąpił m.in. Jacka Kawalca w programie Randka w ciemno (1998-2005), prowadził również m.in. Wykrywacz kłamstw.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Katarzyny
Katarzyna Niezgoda (rocznik ’69) ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. W 1992 rozpoczęła pracę w jednej z warszawskich kancelarii prawnych. Od czerwca 2001 roku była członkiem Zarządu Banku BPH, natomiast w sierpniu 2004 roku została Wiceprezesem Zarządu. W 2007 roku weszła do Zarządu Banku Pekao S.A. 2 lata później została zwolniona z tej funkcji w związku z aferą „Kammelgate”. Spółka Sparrow, z którą związany jest partner Niezgody, Tomasz Kammel, organizowała niemal wszystkie szkolenia personalne w bankach BPH i Pekao S.A. Zlecenia często dostawała bez przetargów, przez co banki poniosły straty w wysokości około 16 mln zł. Śledztwo w tej sprawie zostało umorzone w lipcu 2010 roku.
źródło: fokus.tv
Kilka słów z Wikipedii o Pekao SA
Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna (Bank Pekao, Pekao, Pekao SA, niekiedy PKO SA, dawniej PeKaO) – polski bank uniwersalny założony 17 marca 1929 r. jako państwowy bank komercyjny w formie spółki akcyjnej. Od 1998 notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W latach 1999-2017 kontrolowany przez UniCredit. 7 czerwca 2017 roku zarząd nad Bankiem przejęły spółki Powszechny Zakład Ubezpieczeń i Polski Fundusz Rozwoju[1][2], których kontrolne pakiety akcji posiada Skarb Państwa.
Grupę Banku Pekao SA współtworzą instytucje finansowe i niefinansowe, współpracujące z bankiem uniwersalnym jako podmiotem dominującym. Oferują one pełny zakres dostępnych w Polsce usług finansowych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych[12].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz