Tomasz Kaczmarek i Katarzyna Sztylc wzięli ślub w tajemnicy


kaczmarek-sztylcKariera polityczna Tomasza Kaczmarka, znanego szerszej publiczności jako agent Tomek, dobiega już chyba końca. Jak już pisaliśmy, prezes PiS, Jarosław Kaczyński, bez zrozumienia odniósł się do argumentów, jakie Kaczmarek użył wobec męża swojej kochanki, obiecując, że „przyjebie mu krzesłem” i zawoła swoich kolegów, by też mu przyłożyli.
Po tym incydencie prezes partii zapowiedział, że „nie ma dla niego miejsca w klubie”.
Kaczmarek, który w międzyczasie zaczął się widzieć na wysokim stanowisku w kolejnym rządzie, poczuł się trochę rozczarowany. Na szczęście układa mu się jednak w życiu prywatnym. Na otarcie łez pozostała mu miłość „warmińsko – mazurskiej matki Teresy”, gustującej w drogich samochodach. Agent Tomek nadal mocno się stara, by ocieplić wizerunek. Jak informuje Super Express, para zdążyła nawet wziąć w tajemnicy ślub.
Skromna ceremonia miała miejsce w miniony weekend w Urzędzie Stanu Cywilnego w Reszlu – informuje tabloid. Wybranką Tomka zgodnie z jego wcześniejszymi zapowiedziami została bizneswoman Katarzyna Sztylc. Na ślubie obyło się bez awantur, a cała uroczystość była bardzo kameralna.
źródło: pudelek.pl

Dodaj komentarz