Tomasz Kaczmarek i Katarzyna Sztylc chcą „wykurzyć” sąsiadów


kaczmarek-sztylcMiłość Tomasza Kaczmarka i „warmińsko-mazurskiej Matki Teresy” z porsche Cayenne wyraźnie rozkwita. Agent Tomek wprowadził się już do mieszkania swojej kochanki, położonego na piętrze domu na olsztyńskim osiedlu Likuzy. Są tam bardzo szczęśliwi. Sąsiedzi żalą się, że z tej radości odcięli im prąd i ogrzewanie…

Sztylc odkupiła od nich piętro domu i składzik na olsztyńskim osiedlu Likuzy. Niestety, od chwili jej wprowadzenia się, zaczęły się ich problemy.

Najpierw było zastawianie wjazdu, zamykanie bramy swoją kłódką – wspominają w rozmowie z Faktem państwo Jaraczewscy. Pani Sztylc rozebrała nam płot. Ona i jej robotnicy zaczęli uprzykrzać nam życie. Kontaktowaliśmy się z nią za pośrednictwem jej adwokata.
Twierdzą, że postawiła im ultimatum: albo wezmą pół miliona i się wyniosą, albo dalej będzie uprzykrzać im życie.

Tabloidy twierdzą, że celem Katarzyny Sztylc i Tomasza Kaczmarka jest „wykurzenie” z domu jego pierwotnych właścicieli.

Sąsiedzi upominający się o swoje prawa, nie spodobali się posłowi – wyjaśnia Fakt. Nasłał na nich policję, gdy ci próbowali jakoś sobie radzić. Być może liczył na to, że dzięki dawnym powiązaniom z policją, funkcjonariusze przychylnie spojrzą na jego zgłoszenie. Ale się przeliczył. Policjanci odmówili interwencji.
źródło: pudelek.pl

(Odwiedzono: 19 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *