Tomasz Iwan i jego dziewczyna zostali rodzicami


iwan-i-jakulaByły piłkarz Tomasz Iwan (45 l.) i jego ukochana Natalia Jakuła zostali właśnie rodzicami…
Kilka miesięcy temu słynny piłkarz, pełniący obecnie funkcję dyrektora piłkarskiej reprezentacji Polski, poinformował, że zostanie ojcem.
Tomek ma doświadczenie w tej kwestii, gdyż z poprzedniego małżeństwa ma córkę i syna.
Nowa dziewczyna piłkarza mamą została po raz pierwszy. Niedawno para pojawiła się nawet w „Pytaniu na śniadanie”, aby opowiedzieć o przygotowaniach do porodu.
Teraz ich wiedzę zweryfikuje życie, gdyż ich pierwsze wspólne dziecko pojawiło się na świecie.
Do mediów trafiła właśnie informacja, że Jakuła urodziła synka, któremu planują nadać imię Wiktor!
źródło: pomponik.pl
Biografia Tomasza
Tomasz Iwan (ur. 12 czerwca 1971 w Słupsku) – były polski piłkarz, reprezentant Polski, występujący na pozycji pomocnika. Z dniem 31 października 2013 roku objął stanowisko dyrektora reprezentacji Polski ds organizacyjnych.
Karierę piłkarską rozpoczął w 1988, w Jantarze Ustka. W Ekstraklasie zadebiutował w 1991, w barwach Olimpii Poznań. Jego pierwszym zagranicznym klubem został w 1994 Roda JC Kerkrade. Rok później wygrał plebiscyt Piłki Nożnej w kategorii Odkrycie roku. Przez prawie 7 kolejnych lat (z krótką przerwą) grał w lidze holenderskiej. Za jego transfer w 1998 PSV Eindhoven zapłacił 3,2 mln USD. Iwan zdobył z tym klubem dwa tytuły mistrza kraju. Od 2001 do 2005 był zawodnikiem klubów austriackich (głównie Admira Wacker Mödling). W sezonie 2005/2006 Tomasz Iwan powrócił do Ekstraklasy, grając w zespole Lecha Poznań. Po jego finiszu, zakończył karierę sportową.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz