Tomasz Barański ma nową partnerkę?


Tomasz Barański (37 l.) wyjawił, jaka relacja łączy go z piękną Karoliną, którą poznał na planie „Tańca z gwiazdami”. Barański jak nikt potrafi prawić komplementy, a na dodatek każdą kobietę zdoła sobie podporządkować. I chyba nie tylko na tanecznym parkiecie!

O tym przekonała się jego partnerka w zakończonej właśnie edycji „Tańca z gwiazdami”, Kasia Dziurska, która występując z nim w parze, zajęła drugie miejsce. I chociaż zwykle u jego boku widywane były brunetki, to wiele zdaje się wskazywać na to, że teraz nadszedł czas na zmianę w kwestii jego upodobań.

Niedawno tancerz przyłapany został bowiem na randce z Karoliną. Śliczną blondynkę zabrał do restauracji. Poznali się podczas realizacji ostatniego „Tańca z gwiazdami”, przy produkcji którego pracuje Karolina. Podobno to właśnie dzięki niej tancerz znów zaczął myśleć o tym, aby wreszcie ułożyć sobie życie!

Ostatnio do takich myśli uskrzydlił go związek z dziewięć lat młodszą aktorką Klaudią Halejcio (27 l.). Przypomnijmy, że para kilka lat temu poznała się na planie tanecznego show. Niestety, choć wydawali się sobie pisani i pięknie prezentowali się na salonach, ich związek zakończył się po dwóch latach. Wkrótce w życiu aktorki pojawił się zupełnie nowy mężczyzna…

Tymczasem Tomasz jeszcze do niedawna był singlem. W wianuszku otaczających go dziewczyn nie znalazł tej jedynej. W jego codzienności nie liczyło się nic oprócz tańca, kolejnych treningów, stawiania sobie coraz większych wymagań. Aż do teraz.

Dziennikarze „Rewii” postanowili zapytać tancerza, czy zanosi się na poważne zmiany w jego życiu. – Jak na razie to tylko koleżanka – wyznaje w rozmowie z tygodnikiem tancerz, choć widać, że jest zawstydzony.

– Co prawda znamy się od jakiegoś czasu, ale kulis naszego spotkania zdradzać nie zamierzam. Myślę, że wielka miłość jeszcze przede mną…


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Tomaszu

Tomasz Dariusz Barański (ur. 19 grudnia 1980 w Kielcach) – polski tancerz zawodowy, choreograf, instruktor tańca sportowego, założyciel grupy tanecznej „Next”.

Jest absolwentem zaocznych studiów licencjackich na kierunku wychowanie fizyczne na Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach[2].

Naukę tańca rozpoczął w wieku 10 lat w należącej do Małgorzaty Nity i Roberta Kupisza Szkoły Tańca i Wdzięku „Step by Step” mieszczącej się w domu kultury „Sabat” na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach[3][4][5].

W ramach występów w szkole trzykrotnie zdobył tytuł Mistrzów Polski formacji tanecznych oraz trzy Puchary Polski; w parze z Edytą Herbuś zdobył m.in. tytuł międzynarodowych mistrzów Czech do lat 14 i II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski Juniorów oraz osiągnął Międzynarodową Mistrzowską klasę „S” w tańcu latynoamerykańskim[6]. Brał także udział w produkcji kilkunastu odcinków programu „Dance ma sens” reżyserowanego przez Leszka Kumańskiego[3]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o programie Taniec z gwiazdami

Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (dawniej, w TVN: Taniec z gwiazdami) – program rozrywkowy nadawany przez TVN od 2005[3] do 2011 roku, a od 2014 roku w Telewizji Polsat[4]. Program produkowany jest na podstawie formatu Dancing with the Stars na licencji BBC Worldwide.

Pierwsze dziesięć edycji programu nadawanych było na żywo ze studia TVN, znajdującego się w warszawskiej dzielnicy Ursus. Wcześniej budynek ten stanowił jedną z hal produkcyjnych fabryki ciągników. Przez trzy ostatnie edycje Tańca z gwiazdami w TVN program nadawany był z hali zdjęciowej firmy Transcolor, w podwarszawskiej miejscowości Szeligi[5]. Od 2014 roku program nadawany jest na żywo z ATM Studio, znajdującego się w warszawskiej dzielnicy Wawer.

Reżyserami edycji transmitowanych w TVN byli Wojciech Iwański (2005–2008), Jan Kępiński (2008–2010), trzynasty sezon programu wyreżyserował Maciej Sobociński (2011)[6]. Reżyserką edycji transmitowanych w telewizji Polsat jest Agata Lipnicka[7]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 11 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *