Tomasz Barański i jego dziewczyna rozstali się?


Po dwóch latach idylli aktorka odeszła od ukochanego. Czyżby on już się pocieszył po rozstaniu?
Kilka tygodni temu jeszcze wydawało się, że miłość Klaudii Halejcio (26 l.) i Tomasza Barańskiego (35 l.) kwitnie w najlepsze. Cieszyli się, że tak dobrze się rozumieją i żyją w szczęśliwym związku. Angażowały ich plany wspólnej przyszłości, myśleli o dziecku, partner aktorki chciał mieć córeczkę. – Między mną a Tomkiem są prawdziwe emocje – nie kryła stanu swoich uczuć aktorka.
Ale te piękne słowa należą już do przeszłości. A emocjom, które teraz w niej buzują, towarzyszy poczucie zawodu, gorycz i rozczarowanie. Para właśnie się rozstała!
– Czuję się przy nim bezpiecznie i wiem, że mogę mu ufać – tak aktorka komplementowała wiosną swój związek w wywiadzie dla „Gali”. Była pewna, że ukochany jej nie zrani, nie zawiedzie zaufania. A jednak to brak zaufania sprowokował Klaudię do tego, żeby odejść…
Barański jest znakomitym tancerzem i choreografem, w duecie z Eweliną Lisowską (25 l.) wygrał czwartą edycję programu „Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami”. – Ufam mu i lubię dziewczyny, z którymi tańczy. Zawsze im kibicuję – opowiadała wówczas Klaudia.
Wsparcie ukochanej pomagało tancerzowi w osiągnięciu najlepszych rezultatów. Klaudia przychodziła do studia tanecznego i starała się dodawać mu wiary, że nie ma lepszego od niego. Nie widziała nic złego w tym, że partnerkom z parkietu okazywał wielką życzliwość i zainteresowanie, prawił komplementy, przynosił kawę. Widziała w nim mężczyznę z klasą, który pragnie, by kobieta w jego towarzystwie czuła się damą.
Jak wiele zakochanych kobiet, nie dostrzegała tego, że może za tym kryć się coś więcej… – Tomasz kocha wszystkie kobiety, ma do nich słabość. To nieraz okazywało się jego zgubą i było przyczyną rozstań z partnerkami. Do Klaudii też to dotarło. Miała dosyć… – mówi osoba z tanecznych kręgów.
Aktorka znów mieszka sama i próbuje znaleźć dobre strony bycia singielką. Tomasz natomiast spotyka się już z pewną tancerką, która karierę w show-biznesie ciągle ma przed sobą. Klaudia powiedziała kiedyś: – Kiedy chcę zdenerwować Tomka, żartuję: „Tomasz, twoja kolejna dziewczyna musi być lepsza ode mnie”. Czy tak się stało? Zdania na temat nowej miłości Tomasza podobno są podzielone…
źródło: pomponik.pl
Biografia Tomasza
Tomasz Barański (ur. 19 grudnia 1980 w Kielcach) – polski tancerz zawodowy, choreograf, instruktor tańca sportowego.
Jest absolwentem zaocznych studiów licencjackich na kierunku wychowanie fizyczne na Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach[1].
Naukę tańca rozpoczął w wieku 10 lat w należącej do Małgorzaty Nity i Roberta Kupisza Szkoły Tańca i Wdzięku „Step by Step” mieszczącej się w domu kultury „Sabat” na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach[2][3][4].
W ramach występów w szkole trzykrotnie zdobył tytuł Mistrzów Polski formacji tanecznych oraz trzy Puchary Polski; w parze z Edytą Herbuś zdobył m.in. tytuł międzynarodowych mistrzów Czech do lat 14 i II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski Juniorów oraz osiągnął Międzynarodową Mistrzowską klasę „S” w tańcu latynoamerykańskim[5]. Brał także udział w produkcji kilkunastu odcinków programu „Dance ma sens” reżyserowanego przez Leszka Kumańskiego[2].
Od 2002 roku współpracuje z formacją taneczną VOLT Agustina Egurroli, prowadzi również szkołę tańca „Revolution” w Józefowie[3][6]. Jest licencjonowanym instruktorem tańca sportowego ze specjalizacją jazzową[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Klaudii
Klaudia Halejcio (ur. 13 września 1990 w Warszawie) – polska aktorka telewizyjna i filmowa.
Studentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku psychologia społeczna[1]. Gra od czwartego roku życia[2]. W latach 2000–2005 brała udział w przedstawieniu Uroczystość w Teatrze Rozmaitości w Warszawie[3]. Znana głównie z seriali Złotopolscy, Pierwsza miłość, Rezydencja, Przepis na życie i Hotel 52[4][5][6]. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie Popiełuszko. Wolność jest w nas, w reżyserii Rafała Wieczyńskiego[7].
Od 7 marca do 9 maja 2014 brała udział w pierwszej emitowanej przez Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Tomasz Barański[8], z którym zajęła ostatecznie czwarte miejsce.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz